774 509 555 info@press-media.cz

Oprava autoskla

Na skle u vašeho vozidla se objevila nepříjemná prasklina a vy přemýšlíte, jak to co nejrychleji a nejlevněji vyřešit? Víte o tom, že ne vždy se musí celé sklo vyměnit? Kdo rozhoduje o možnostech opravy skel u vozidla? Pojďte si projít základní informace, které potřebujete znát ke správné opravě autoskla.

Oprava nebo výměna?

V případě, že prasklina nedosahuje větších rozměrů, není nutné přistupovat k úplné výměně autoskla. Oprava autoskla je možná také v případě, že prasklina nezasahuje do zorného pole řidiče. Pokud je totiž v zorném poli řidiče, jejím scelením by nebyl odstraněn problém s viditelností. Špičkové servisy nabízejí také opravu kdekoliv v rámci celé České republiky, a to díky mobilnímu autosklo servisu.

Nonstop servis je záruka kvality

Hledáte firmu, která vám provede opravu či výměnu autoskla? Dobře se podívejte, zda se jedná o servis nabízející nonstop službu. Autosklo Praha je možné kontaktovat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce – takže i v případě, že vám někdo rozbil jedno z bočních skel, nebo dokonce zadní sklo na vašem vozidle, vždy máte záruku rychlého vyřízení vašeho požadavku.

Kdo rozhoduje, zda bude sklo opraveno nebo vyměněno?

Přejete si opravit vaše autosklo? Bohužel ne ve všech případech je to možné. O tom, zda se autosklo bude moci opravit, nebo bude nutno jej vyměnit, rozhoduje servisní technik. Můžete si tak být jisti, že vaše vozidlo bude splňovat požadavky k provozu na pozemních komunikacích. Výměna autoskla profesionálním servisem s vysokou kvalitou služeb by vám vždy měl nabídnout výměnu předního skla zcela zdarma.

A co vaše vozidlo? Máte kontakt na skutečně dobrý specializovaný servis autoskel, na který se můžete spolehnout v kteroukoliv denní či noční hodinu? Profi služby by měly zahrnovat i mobilní montáže, autofólie a pomoc s vyřízením pojistné události.

Tiskové Zprávy
  • 1.4K
    Shares

Napsat komentář