774 509 555 info@press-media.cz

4 případy, kdy zavolejte zámečníka

Kvalitní zámek a dveře patří bezesporu k největším ochráncům našeho domova před nezvanými vetřelci. Není proto divu, že znervózníme, když dojde k jejich narušení. Vidina cizích lidí v našem bytě není moc lákavá, a proto je lepší se včas obrátit na odborníka. 

1. Zabouchnuté dveře jsou případ pro zámečníka Praha

Odcházíte s bytu a vše je v naprostém pořádku, dokud nezabouchnete dveře. Pak štracháte pro klíče v kapse a najednou přijde šok: klíče zůstaly uvnitř bytu. Odborníci ze Zámečnické pohotovosti důrazně varují před amatérskými pokusy dobývání se do bytu. Mohli byste zámek i dveře nezvratně poškodit a oprava by vás vyšla draho. Obraťte se na zámečníka Praha, který u vás bude do hodiny od vašeho telefonátu a dostane vás co nejdříve dovnitř. 

2. Zabouchnuté klíčky od auta? Zavolejte odborníky na otevírání dveří

Pokud si zabouchnete klíčky od auta, tak platí stejná pravidla, jako v předchozím případě. Do auta se nelze svépomocí dostat a při amatérských pokusech by opět mohlo dojít ke značnému poškození zámku. Volejte raději odborníky na otevírání dveří, kteří k vám dojedou v řádu několika desítek minut a ušetří vám stres a pocuchané nervy. 

3. Rozbitý autozámek? Případ pro zámečnictví Praha  

Pokud autozámek při pokusu o odemčení „zlobí“, drhne a dveře nejdou otevřít plynule, opět volejte zámečnictví Praha. Prevence se podle Zámečnické pohotovosti vyplatí, protože jednoho dne může dojít k definitivnímu zaseknutí zámku. Vy se tak nebudete moci do auta dostat, nebo v něm dokonce můžete uvíznout! Lepší je se takovému scénáři vyhnout a včas zavolat odborníka. 

4. Ztrátu klíčů je potřeba řešit okamžitě

Ztratit klíče je asi ten nejhorší scénář z výše jmenovaných. Zatímco v předchozích případech víte, kde se klíče nacházejí, tak tady nemáte tušení, v jakých rukou se ocitly. Proto nehledejte moc dlouho a raději volejte zámečníka, který vám preventivně vymění celou bezpečností vložku tak, aby se do vašeho bytu žádný potencionální zloděj nedostal. Je to ta nejlepší možnost, která vám zajistí klidné spaní. 

Tiskové Zprávy