774 509 555 info@press-media.cz

Dopravní značení si můžete v dnešní době i půjčit

Nákladná položka v obecním rozpočtu, produkty, které nemusely být vždy adekvátně dostupné. Pokud jde o informování chodců a řidičů za volantem ve vaší obci nebo městysu, nelze nic podcenit a nejlepší by bylo jednat opravdu včas.

Krátkodobá uzavírka, instalace dopravních zrcadel pro lepší přehlednost kritických míst, ale i zpomalovací prahy poblíž škol a školek nebo přechodů pro chodce. Bez nich to zkrátka dnes nejde! Věnujte proto pozornost profesionálním firmám, které vám mohou zprostředkovat i krátkodobý pronájem takového vybavení…

Ekonomický pronájem je připraven pro všechny zájemce

Supermarket nebo naopak maloobchod, radnice velkého města, ale i malé obce. A samozřejmě i řada dalších zájemců, kteří potřebují pomoci. Dopravní značení je k mání ještě dnes, třináctiletá tradice je zárukou rychlosti a nanejvýš transparentního jednání.

Příkaz, omezení nebo naopak důrazné upozornění, které dává najevo, že se blížíte do kritického úseku silnice a musíte mít alespoň na chvíli oči doslova jako ostříž. Jednoduchá montáž i demontáž jednotlivých značek, používání kvalitních technologií, které nevyblednou ani v dešti nebo mrazu. Podzemní garáž, parkoviště nebo průmyslové centrum? Ve všech případech je tu efektivní pomocná ruka!

Vodorovné dopravní značení vydrží i celé roky

Jak jistě znáte z Pravidel silničního provozu, existuje vodorovné a svislé dopravní značení, normy jsou jasně dány pro všechna vozidla, žádné výjimky pochopitelně neexistují. Pokud se zaměříme na dopravní značení vodorovné, zjistíme, že upozorňuje, kde je povolené stání na parkovišti a kde naopak nechat svůj vůz nesmíte, šipkami naznačuje směr, označuje zastávku MHD a tak podobně. Je tedy užitečné pro provoz nejen těm, kteří jsou v dané lokalitě poprvé, ale hodí se nepochybně i začátečníkům za volantem.

Tiskové Zprávy