774 509 555 info@press-media.cz

Nové finanční zaměstnanecké benefity

Nové finanční zaměstnanecké benefity – nebojte se o ně požádat

Zaměstnanecké benefity se staly nedílnou součástí při hledání práce i při rozhodování, jestli práci změnit či nikoliv. V současné době většina firem poskytuje v průměru deset benefitů, ze kterých se stal téměř standard. Firmy mají v průměru 8 – 12 tisíc Kč v benefitech ročně na zaměstnance, ale zaměstnanci reálně využijí v průměru jen asi 4 tisíce Kč. Firmy hledají další možnosti benefitů, často se ale stane, že benefity nevyužijete a na poslední chvíli řešíte, kde a za co utratit své poukázky.

zaměstnanecké benefity PRwebs.cz

Program Benefino vám umožní získat zajímavé finanční benefity, které vám mohou pomoci vyřešit mnohé nečekané životní situace, zálohou na výplatu počínaje a zaměstnaneckou půjčkou konče.

Nejoblíbenější a nejvyužívanější benefity:

 • mobilní telefon
 • stravenky závodní stravování
 • pitný režim
 • služební automobil
 • počítač
 • příspěvek na penzijní připojištění
 • příspěvek na životní pojištění
 • Flexi poukázky
 • sick days
 • jednorázové odměny
 • dny dovolené nad zákonný nárok

Nejdůležitější pilíře spokojenosti.

V současné době mnoho zaměstnavatelů nabízí řadu zaměstnaneckých benefitů, které zvyšují kredit společnosti a udržují zaměstnance v příjemném pocitu, že získávají něco navíc. Nejoblíbenější benefity jsou samozřejmě ty viditelné – stravenkou zaplatím oběd nebo nákup, o týden navíc v roce se můžu věnovat na dovolené rodině, firemní auto k soukromým účelům rozhodně pomůže. Ale co když se začne sypat rodinný či osobní život. Představte si situaci, kdy váš rodinný život naruší porouchaná pračka a týden na to myčka, k tomu navíc děti musí jet na školu v přírodě a vám chybí potřebná finanční hotovost.

V tomto případě Vám stravenky, mobil nebo auto nepomohou, ale pomohla by záloha na výplatu – formou půjčky, případně v horší situaci možnost půjčky. Tyto zaměstnanecké benefity jsou možnosti k řešení nenadálých životních situací a je jedno jestli jste mladý pár, který zařizuje byt, nebo se zrovna rozvádíte.

Firem, které půjčují je hodně. Řešením může být třeba zaměstnanecká a k tomu bezúročná půjčka, se kterou vám pomůže zaměstnavatel. Průzkum UniCredit říká, že 24% lidí by si rádo půjčilo u svého zaměstnavatele, protože je to bezpečnější než půjčka u různých finančních společností, které fungují na našem trhu. Zaměstnavatelé každoročně hledají a chtějí rozšiřovat portfolio svých benefitů a mezi nejzajímavější a nejvyhledávanější v současnosti patří právě tyto nové finanční zaměstnanecké benefity, které se na českém trhu objevili teprve nedávno a najdete je pod jménem Benefino.

Záloha na výplatu – pokud potřebujete díky nenadálým okolnostem rychle finance, pomůže Vám záloha na výplatu. Bez zbytečného vysvětlování vyřešíte nečekaný výdaj a můžete zafinancovat ihned cokoliv, co potřebujete.

Bezúročná zaměstnanecká půjčka – půjčíte si od důvěryhodného zdroje a splatíte jen tolik, kolik si půjčíte. Úrok za Vás platí zaměstnavatel jako formu zaměstnaneckého benefitu. Splátky se Vám pravidelně odečítají z platu, takže se nemusíte se bát opožděných splátek.

Konsolidace úvěru bez úroku – při převedení své půjčky k Benefinu za Vás úrok platí zaměstnavatel formou zaměstnaneckého benefitu. Splátky se Vám se odečítají pravidelně z platu.

Benefino benefity AktualityCZ

Benefino.cz je diskrétní program, který vám dává šanci zajistit financování na to, co potřebujete, aniž byste museli komukoliv složitě svou situaci vysvětlovat nebo žádat. Celý systém funguje online a stejně jako vám umožní navrhnout vaši firmu do programu finančních benefitů, vašemu zaměstnavateli umožňuje zjištění zájmu o službu mezi svými zaměstnanci. A pokud se dostanete do situace, že budete některý z benefitu potřebovat, vaše firma vám ho zcela jednoduše poskytne.

Tiskové Zprávy