774 509 555 info@press-media.cz

Chytré inkaso – všechny platby včas!

Chytré inkaso – všechny platby včas!

Není žádným trhákem v dnešní době využívat moderní technologie, jdeme s dobou v oblékání, ale bohužel v některých důležitých věcech, kulháme vzadu. Přesto, že většina z nás má již zkušenost s mobilním či internetovým bankovnictvím, zapomíná na některé důležité platby. Už se možná někdy stalo i vám, že jste úplně zapomněli odeslat platbu za komunální odpad, doplatek za energie, proplatit včas fakturu a jiné platby. Tímto si velmi lehce říkáme o malér a další výdaje navíc, spojené s penalizací. To je pouze ta lepší varianta, ale může se stát, že vás označí za neplatiče a v případě žádostí o půjčku ji bohužel nedostanete. Můžete se třeba stavět na hlavu a vysvětlovat, že šlo o nedorozumění. Zkrátka neznalost či nedbalost nikoho neomlouvá. Jak tedy vyřešit všechny své platby tak, aby byly uhrazeny skutečně v termínu?

OnlinePraha řešení je na dosah ruky

Možná, že se to zdá až neuvěřitelné, ale řešení je mnohem snadnější než byste si mohli myslet. Stačí si zadat chytré inkaso, kde se postarají o všechny vaše platby, a vy si ušetříte nejen penále, ale zůstane vám čistá kreditní historie. Vaše pověst bude bez poskvrny. Tu potřebujete vždy, když budete žádat jakoukoliv půjčku nebo nákup na splátky.

Mojeinkaso jak inkaso funguje?

bez závazků AktualityCZ.cz

Jakýkoliv příkaz, který dostanete ať už emailem, složenkou či prostřednictvím SMS jednoduše přepošlete. Poslouží i fotografie, která bude však čitelná. Transakce bude ihned zpracována a proplacená. Vyhnete se frontám na poště a neustálému kontrolování plateb v online bankovnictví.

Co když nemám na účtu dost prostředků? Pomůže Mojeinkaso!

Všechny platby, které potřebujete provést, budou uskutečněny a vy vše uhradíte až na konci účetního období a to jednorázovou platbou. Pokud nemůžete z nějakých důvodů provést uhrazení této částky – stačí uhradit 4% celkových výdajů. Můžete si požádat o možnost platbu rozložit do deseti splátek. Takto vás nezaskočí žádný nečekaný výdaj.

Tiskové Zprávy