774 509 555 info@press-media.cz

Moje designová karta Twenty

Moje designová karta Twenty

Také se ti někdy stalo, že jsi narazil na skvělou novinku, ale neměl jsi v tu chvíli dostatek peněz? Vyřeší to designová karta.Peníze dorazí za pár dnů na účet, ale proč na něco čekat, když to můžeš mít hned? Řešení je snadné máš svojí designovou kartu.Stačí sáhnout po Twenty kartě a okamžitě můžeš nakupovat zboží až do hodnoty 5 000 korun!

Řešení je designová karta

Situace jako vyšitá. Jdeš cestou z práce, stavíš se koupit něco k večeři a po cestě městem čirou náhodou natrefíš na novou kolekci běžeckých bot. V tu chvíli bys ty svoje nejradši vyhodil jednou provždy do koše, nazul nové a vyběhl je pořádně prošlápnout. Jenže do výplaty zbývá minimálně týden a půjčování po známých není tvůj styl. Co teď? Můžeš si buď nechat zajít chuť, nebo sáhnout po Twenty! Designové kartě, která tě nikdy ve štychu nenechá.

Designovou kartu s limitem 5 000 korun můžeš sehnat prakticky kdekoliv – v trafikách, na nádraží, v samoobsluze nebo u benzinek. Funguje stejně jako běžné kreditní karty. Můžes s ní platit na internetu a díky technologii Pay Pass i bezkontaktně. Jediná investice, která je navíc zcela vratná, je 99 korun. Po koupení desingové karty  stačí jen aktivovat po telefonu nebo přes aplikaci v mobilu. Operátoři jsou k dispozici nonstop, zaznamenají tvé osobní údaje a žádost okamžitě zpracují. Pak si nastavíš PIN a můžeš se pustit do užívání.

kraditka pro zeny tiskove-zpravy.eu

Vše rychle a zdarma, stejně jako první výběr z bankomatu. A navíc, pokud budeš designovou kartu využívat déle jak půl roku, máš navíc možnost zvýšit pětitisícový limit podle svých potřeb. Na kartě je nastaveno bezúročné období, během kterého můžeš s penězi dělat cokoli podle vlastní potřeby. Pokud vybrané peníze vrátíš do 20. dne dalšího měsíce, neplatíš na úrocích ani korunu. Prostě konec čekání na den V, kdy ti chodí výplata. Už se nebudeš muset omezovat.

Tvůj vlastní styl designové karty

A to není vše! Karta je embosovaná a můžeš si vybrat z celé řady stylových designů. Ať jsi fanoušek Matrixu nebo dáváš přednost zvířecím motivům,desingová karta Twenty  vystihne tvůj styl. Tak neváhej, pořiď si svou vlastní originální kartu a kup si za ni, co zrovna potřebuješ. A hlavně, KDY to potřebuješ.Designová karta řekne kdo jsi.

Tiskové Zprávy