774 509 555 info@press-media.cz

Koupím jesle: Vybírejte z bohaté nabídky prostor vhodných pro jesle a školky

Jestliže toužíte po práci s dětmi v jeslích či školce, nebo hledáte vhodnou investici, pak se vám bude hodit webová inzerce, kde můžete najít řadu nabídek. Můžete tak vybírat ze zveřejněných inzerátů, anebo si vytvořit vlastní s konkrétními požadavky a těšit se na nabídky.

Koupím jesle

Inzerát koupím jesle je skvělou příležitostí, jak sehnat prostory vhodné přesně pro vaše potřeby. Můžete si tak určit, jak velký prostor hledáte a zda považujete zkolaudované a připravené místo, které má všechna potřebná povolení. Jesle a školky k převzetí jsou dostupné v různých místech, takže se nemusíte vázat na jedinou lokalitu. Při rozhodování navíc můžete využít odborného poradenství, kdy vám zkušení pracovníci zhodnotí, jaká je návratnost investice, prohlídku a konzultaci lze provést přímo na místě.

Jesle na prodej

Jesle na prodej mohou mít různé vlastnosti, díky čemuž najdete ideální místo pro své podnikání. Některé prostory jsou pod dotací EU, jestliže jsou tedy zavedené, získáte také klientelu, která je v tomto místě spokojená. Mnohdy lze také odkoupit vybavení jako je nábytek, anebo si prostor vybavit podle sebe. Záleží tedy jen na vás, jaké máte představy o vašich budoucích jeslích. Inzerátů mna téma prodám jesle je přitom na webu celá řada.

Prodám školku

Stejně jako jsou nabízeny k prodeji jesle, najdete v nabídce také inzeráty ve znění „prodám školku“. Parametry jsou zde velmi podobné jako u jeslí, i v tomto případě tak můžete hledat podle vlastních kritérií. Řada školek nabízí velké zahrady, vybavení a mnohdy i program. Na vás už tak bude jen převzít vedení a postarat se o provoz školky.

Jesle a školky jsou skvělou možností pro investici a podnikání. Neváhejte proto a podívejte se na inzerci, kde najdete řadu lukrativních nabídek, které vás jistě zaujmou. Ať už hledáte v Praze, Brně, či menších obcích.

Tiskové Zprávy