774 509 555 info@press-media.cz

Investice do vlastní stabilizace

Ekonomické ukazatele jsou neúprosné. Jednou hospodářství roste, podruhé stagnuje, řeší se inflace, kurzy i investice. Zejména ty jsou stěžejní jak pro firmy, podniky, národní i nadnárodní konsorcia, ale stejně tak i pro obyčejné lidi.

Jak uložit a zhodnotit své peníze si lámou hlavu miliony lidí po celém světě. Banky a investiční fondy se předhánějí, který z nich nabídne na „oko“ lepší podmínky a uloví potenciální zájemce do svých sítí. Všichni napříč finanční branží se soustředí na peněžní zisky a výnosy. Málokdo si ale uvědomí, že ty nejlepší investice do budoucna se skrývají ve vlastním bezpečí.

Chytrému napověz

Zabezpečit se – není pouze úkonem hromadění a navyšování majetku, ale v pravém slova významu se jedná o proces uchování, stabilizace a bezpečí. Všechny tři aspekty zaštiťuje pojištění majetku, které je důležité pojištění pro váš klid v každodenním životě.

Chytrému napověz, hloupého trkni. Nejlepší investice je ta, co dokáže váš majetek správně zajistit proti nenadálým situacím.  Zloději, vandalové, přírodní katastrofy nebo nešťastné náhody vás už neohrozí, když váš domov bude dobře pojištěn. Pojištění bytu a domácnosti, alias Bezpečný domov plus, vás nenechá na holičkách, kdy vaši nemovitost například ohrozí požár, povodeň nebo bouře, když sousedovi nebo vám vyteče voda z pračky, když si zabouchnete dveře nebo ztratíte klíče, když vás vykradou zloději nebo se stanete cílem vandalů. V ERGO pojišťovně myslí na všechna možná rizika a pomáhají minimalizovat jejich dopady.

Proč si krýt záda?

Stačí znát pouze metry čtvereční obytné plochy své nemovitosti nebo domácnosti. Můžete získat nejen ochranu domácnosti, domu či bytu v osobním vlastnictví, ale i kanceláře a ordinace. Při sjednání majetkového pojištění navíc získáte zdarma pojištění občanské odpovědnosti s celosvětovou platností. Pojištění odpovědnosti je pak milým bonusem grátis, přestože vás (i celou rodinu) chrání proti způsobené škodě až do výše 10 miliónů korun.

Investice do vlastní ochrany a bezpečí je zárukou, že i při sebevětším „životním kotrmelci“ člověk nezůstane bez prostředků a nekrytý.

Tiskové Zprávy