774 509 555 info@press-media.cz

Fotokoutek oživil naši svatbu

S mužem jsme prožili svůj den D přesně před třemi měsíci. Naše svatba byla naprosto skvělá. Vyšlo na ní až na malé detaily naprosto vše, co vyjít mělo a jak bylo plánováno. Jedinou naší obavou bylo, jak hosté naloží s trochu netradiční zábavou, kterou byl fotokoutek, kde se mohli nechat svatebčané zvěčnit někdy i s velmi slušivými doplňky. Jsme mladý pár, tak jsme chtěli naši svatbu lehce oživit a musím uznat, že i v tomto směru se nám to velmi dobře povedlo. Hosté se na svatbě fotili a poté vkládali své fotografie, které si samozřejmě mohli hned odnést domů do knihy, která pro mne a mého muže bude navždy připomínat tento kouzelně romantický den.

Fotokoutek na svatbu všem vřele doporučuji

Nedoufala jsem vůbec v to, že když si pořídím fotokoutek na svatbu, strhne se před ním doslova a do písmene fronta čítající nespočet našich hostů. Fascinovala je zejména možnost odnést si z tohoto dne i nějakou vtipnou vzpomínku a nám v naší knize kousek této vzpomínky rovněž zanechat. I ti, kteří se v počátcích ostýchali, se nakonec nechali ve fotokoutku vyfotit a poté nešetřili chválou, jak netradiční nápad to byl. Nyní, když jsem již vdaná paní, svým kamarádkám, které svatba ještě čeká, vřele tento neotřelý nápad doporučuji. Věřím, že tento mobilní fotoateliér, sklidí úspěch i na jejich svatbách, stejně tak, jako tomu bylo na té naší.

Fotokoutek na firemní večírek byl dobrým tahem mého muže v jeho firmě

Naprosto stejně užitečnou službu, jako na naší svatbě, udělal fotokoutek i ve firmě mého manžela. Ten si nechal zařídit fotokoutek na firemní večírek, který pořádal pro své zaměstnance. Ostych zaměstnanců byl kupodivu mnohem menší, než ostych našich svatebčanů. Poté, co se firemní akce začala velmi dobře rozjíždět, vzniklo hned několik vtipných fotografií, které nyní dle slov mého muže, visí v jeho kanceláři a připomínají mu prý, jak skvělý zaměstnavatel je.

Tiskové Zprávy