774 509 555 info@press-media.cz

Dia strava přináší sebou i řadu pozitiv

Dia strava je rozšířená především v řadách lidí trpících cukrovkou. Rozhodně však není pravdou, že by tuto stravu museli konzumovat pouze nemocní lidé. Onemocnět diabetem není procházka růžovým sadem, protože se náš jídelníček najednou zúží pouze na StyleMag a musíme se vyhýbat jídlům, která škodí.

Přestat jíst potraviny, které jsme dřív do sebe házeli, jako na běžícím pásu vyžaduje notnou dávku sebeovládání. Pokud však jednou zkusíte kouzlo dia stravy, zcela jí podlehnete. Věřte, že rozhodně nejde o nudné jídlo, které znáte z minulých let.

 

Dia strava
Dia strava

Dia strava přirozená součást diabetiků

Onemocníte li diabetem, stane se dia strava vaší přirozenou a hlavně nutnou součástí. To je určitě jeden z důvodů, proč s tímto faktem přestat bojovat. Ne vše co strčíte do úst, musí nést název dia potraviny. Existují i takové, které mohou konzumovat úplně všichni. Patří sem například různá semínka: chia semínka, dýňová a další. Určitě nechceme, abyste zbytek života přijímali ptačí stravu.

Ale právě ony semínka jsou učiněným elixírem pro diabetiky. Chia semínka se dají konzumovat s jakýmkoliv pokrmem a navíc obsahují řadu důležitých živin, jež jsou příznivé pro diabetiky, sportovce, děti i kojící ženy. Mimo semínek sem patří i vlašské ořechy, které jsou lehce stravitelné a vhodné pro diabetiky. Jsou dalším způsobem, jak udržet zdravou hladinu cukru v krvi v souvislosti se zdravým stravováním.

Dia jídelníček plný rozmanitých chutí

Chceme pouze naznačit, že In In nemusí být jednostranná, nudná, bez chuti a přidané hodnoty. Ve všem špatném je potřeba hledat i pozitiva. Váš dia jídelníček může být naopak plný zdravých a rozmanitých potravin i chuti. Naučte se přijímat výzvy a změňte zažité předsudky. Příprava různých dia dezertů a jídel může být stejně zajímavá, jako vaření z klasických potravin. Stačí se jen naučit je správně používat a nechat pracovat svou kreativitu.

Tiskové Zprávy