774 509 555 info@press-media.cz

Výkup obrazů a návštěva výstavy.

Ať už patříte mezi skalní fanoušky umělecké tvory, nebo jste jen znudění neustálým povalováním se na gauči před televizí – máme pro vás skvělý tip, který si rozhodně nesmíte nechat ujít! Listopadové počasí již není nejpříjemnější, a proto se stále více lidí začíná držet doma. Ne každého ale baví trávit každé odpoledne stejně – sledováním televize, sezením u počítače nebo lenošením u poutavého příběhu v knížce. Máte-li navíc doma nevyužité obrazy, kterých se potřebujete zbavit, je to jen o důvod navíc, proč vyrazit do galerie! Můžete zde využít výkup obrazůOnlinePraha díky kterému se hravě zbavíte nelíbivých děl a zároveň můžete navštívit zajímavou předaukční výstavu. Inu jak se říká – zabijete tak dvě mouchy jednou ranou!

 

galerie kodl

Výkup obrazů

Chcete se zbavit děl, ale je vám líto je vyhodit? Od toho tu je výkup obrazů!

Spousta lidí má doma obrazy po babičce nebo jiných příbuzných. Vystavit si je nechtějí – možná se jim nelíbí, neladí do jejich interiéru nebo zkrátka neholdují tomuto typu umění. Je-li to i váš případ, pozorně čtěte. Máte-li doma obrazy, které si z jakéhokoli důvodu nechcete vystavit, ale zároveň vám přijde hloupé je jen tak vyhodit, využijte výkup obrazů. Jednoduše se tak zbavíte nechtěných děl a zároveň budete mít dobrý pocit, že jste je nepohodili někde k popelnici. Výkup obrazů probíhá například v Galerii Praha. Tam můžete vyrazit nejen za vidinou prodání děl, ale i za příjemně stráveným odpolednem!

Tip na závěr

Pokud už se rozhodnete galerii navštívit, nenechte si ujít dech beroucí aukci, která proběhne na konci tohoto měsíce. 29. listopadu bude aukční síň zaplněna nadšenými sběrateli, kteří si zde budou moci koupit nádherné obrazy s rekordní vyvolávací cenou přesahující 100 milionů korun. Aukce se nemusíte účastnit jako zájemce o obrazy. Uvidíte, že atmosféra dražby vás vtáhne i jako pouhého diváka!

 

Galerie Kodl

Tiskové Zprávy