774 509 555 info@press-media.cz

Potěšte své blízké a darujte jim k Vánocům poukazy do Lázní Luhačovice

Obdarujte své blízké nevšedním dárkem? Vánoční dárkové poukazy, peněžní poukazy, nebo zážitkové BALÍČKY v ALEXANDRIA **** Spa & Wellness hotelu z skvělá nabídka Lázní Luhačovice (Lázně Luhačovice), a.s. Vánoční poukaz potěší i jako dárek k narozeninám, darujete zdraví, relaxaci a odpočinek v  překrásných lázních. V Luhačovicích přivítají každého návštěvníka s otevřenou náručí a postarají se o jeho zdraví a odpočinek. Nabídka  pobytů v lázních i bohatý kulturní program přispěje ke skvělé náladě. Navštivte světoznámou baziliku na Velehradě, hrad Buchlov či zámek Buchlovice

Dárkové poukazy na zážitkové balíčky v ALEXANDRIA **** Spa & Wellness hotelu potěší i ty nejnáročnější. ,,Obdarujte své blízké plnými hrstmi krásných zážitků.             Rozhodně si však objednávku dárkových poukazů nenechávejte na poslední chvíli. Dodává, že Vánoční poukazy je třeba objednat již nyní.

,,Neriskujte, že poukaz nedorazí včas. Dodání dárkového poukazu do Vánoc poštou můžeme zaručit pouze tehdy, pokud poukaz objednáte nejpozději 14. 12. 2015. Dárkový poukaz můžeme zaslat i e-mailem. V takovém případě objednávejte do 18. 12. 2015,“ uzavírá J.Dědek.

Lázně Luhačovice

Oblíbenost Lázní Luhačovice (Lázně Luhačovice), a. s., se neustále zvyšuje, svědčí o tom rostoucí návštěvnost a především vyprodané kapacity během sezóny. Sehnat konkrétní pobyt uprostřed sezony je většinou nemožné. Zájemci by si tak měli konkrétní termín ve vybraném zařízení rezervovat dostatečném předstihu, aby se na ně dostalo. V současné době mají lázně v nabídce i atraktivní nabídku až 20 procentních slev za včasné objednání pobytu na rok 2016. Nabídka first minute však platí jen do 20. prosince 2015.

Lázně Luhačovice
Lázně Luhačovice

            Kromě zlevněných pobytů na rok 2016 mohou zájemci využít i poslední aktuální nabídky na příjemné strávení konce tohoto roku v Lázních Luhačovice. Pokud zde však chtějí strávit Silvestra, měli by si pospíšit. K dispozici jsou již opravdu jen poslední volná místa v letošní novince – zrekonstruovaném lázeňském hotelu Morava a několik volných míst je také v hotelu Palace. Silvestrovská lázeňská kúra od 27. 12. do 2. 1. 2016 (šest nocí) vyjde klienta ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Morava od 285 do 314 eur. V ceně je i silvestrovský galavečer ve společenském domě, kterým bude provázet známý český televizní a rozhlasový moderátor Aleš Cibulka. V nabídce na konec roku akciové společnosti Lázně Luhačovice jsou i adventní pobyty v Jurkovičově domě a Alexandrii. Hotel Alexandria nabízí jako jediný i vánoční pobyt ,,Vánoce v Alexandrii“.

Lázně Luhačovice, a. s., jsou největší společností poskytující lázeňské a rekreační služby v Luhačovicích. Lázně poskytují kvalitní komplexní péči o pacienty s onemocněním dýchacích cest, pohybového aparátu, trávicího ústrojí, látkové výměny (cukrovka), oběhového ústrojí a onkologická onemocnění. Luhačovice jsou ideálním místem pro relaxaci, nabízejí wellness víkendy i relaxační pobyty pro všechny věkové kategorie. Lázně přitahují návštěvníky nejen svými službami, ale i malebnou architekturou, proslulým léčivým pramenem Vincentka, bohatým kulturním životem, nádhernými lázeňskými parky i okolní přírodou.

Další informace jsou na webových stránkách www.HotelAlexandria.cz

a http://ezena.sk/

Tiskové Zprávy