774 509 555 info@press-media.cz

3 + 1 způsobů jak hledat práci

Ocitli jste se bez práce? Nezoufejte, vždy existuje řešení. Přijít o práci nepatří zrovna k těm okamžikům, které bychom měli chuť slavit. I když na druhou stranu se tvrdí, že ve všem špatném je kus něčeho dobrého. Třeba byste se k výpovědi odhodlávali další rok a utekly by vám ty nejlepší příležitosti. Tam kde jedno končí, něco nového začíná.

Naštěstí nežijeme v době, kdy se musíme trmácet osobně po firmách a škemrat, aby nás zaměstnali na jakýkoliv post. Způsobů, jak najít nové zaměstnání existuje několik. My si dnes představíme 3+1 způsobů.

Personální agentura Žirafa.cz
Personální agentura Žirafa.cz

Úřad práce

Úřad práce řeší a neřeší váš problém. Je to dost diskutabilní. Pravděpodobně se vám dostanete peněžní pomoci, ale ta nebude bůhvíco a hlavně ne navždy. Důležité je, že vám nepoběží dluh na zdravotním a sociálním, takže návštěvu úřadu určitě nepodceňte. Nicméně nabízí se zde příležitost požádat o rekvalifikační kurzy a sem tam vás z pracovního úřadu pošlou na nějaký ten pohovor. Zkrátka, co se namane. Nechcete-li však nečinně sedět a čekat, co vám s milostí přidělí, budete muset sami být aktivní. Ideální je oslovit personální agenturu Žirafa.cz, jež zdarma pomáhá najít lepší, zábavnější a slušně placenou práci.

Přátelé, rodina a známí

Většinou se velmi brzy rozkřikne mezi nejbližší, že jsme přišli o práci. Naši přátelé, mají také nějaké přátelé a známé, proto doufáme, že se něco naskytne. Jenže čekáme, čekáme, čas letí a nic se neděje. Procentuelně jde o nejnižší pravděpodobnost nalezení kvalitního zaměstnání. Ne nadarmo se říká, že připravenému štěstí přeje. Nečekejte, až vám někdo možná něco dohodí a jednejte!

Regionální tisk

Čekáte jako na boží slitování až se vám do rukou dostane regionální tisk? Pročítáte jej neustále do kola a žasnete, že tam žádné vhodné zaměstnání zrovna pro vás není? Přemlouváte sami sebe, že snad byste vzali i místo vrátného? Či uklízečky? Když už tam tedy nic jiného nenabízí? STOP! Takhle byste se jen usoužili.

Žirafa.cz

Pravděpodobně jste teď trochu mimo mísu, co je Žirafa.cz? Ale to je dobře, protože jde přesně o ten správný způsob, jak si nalézt kvalitní job nebo nové zaměstnání ušité na míru přímo pro vás. Inovativní personální agentura Žirafa.cz pomáhá hledat práci lidem, jako jste vy. Stačí napsat vaše požadavky, odeslat životopis přes formulář na www.zirafa.cz a těšit se na zajímavé nabídky. Agenturu Žirafa.cz můžete kontaktovat i poštou, sídlí Karla Engliše 3201/6, Praha 5. Mezi tím samozřejmě neleňte a zkuste se zdokonalit například v online jazykovém kurzu či psaní všemi deseti.

 

 

Tiskové Zprávy