774 509 555 info@press-media.cz

Automaty espresso pro každodenní chuťový zážitek

Automaty espresso jsou určeny nejen pro restaurační zařízení. Své uplatnění naleznou také v kancelářích firem a domácnostech. Moderních automatů, jež umí připravit tu nejlahodnější kávu, existuje nepřeberné množství. Zatímco některé OnlinePraha zvládne ovládat i malé dítě, jiné připomínají kokpit pilota a pomalu potřebujete k jeho obsluze letecký průkaz.

Ovšem touha po tomto lahodném nápoji je tak silná, že to nakonec zvládnete a skutečně se poté vznesete do nebeských výšin. Nikoliv však s automatem espresso, ale skvělá chuť kávy a energie po její konzumaci vás vystřelí, jako naspídovanou veverku z doby ledové.

Automaty espresso pro každodenní chuťový zážitek

Automaty na kávu se stávají čím dál oblíbenější alternativou kávy z kavárny. Pohodlí blízkého prostředí, možnost připravit si espresso, kdykoliv se nám zachce ve spojení se snadnou obsluhou i údržbou (pokud si nevybereme zrovna kokpit), inspiruje stovky milovníků kávy, aby si tyto ďábelské přístroje – automaty espresso pořídili domů i do své kanceláře.

Automaty espresso – chuť, které nikdo neodolá

Kávové potěšení a jedinečný gurmánský zážitek povzbuzující naše smysly díky automatu espresso. Většina z nich umožňuje prostřednictvím kapslí dokonalý požitek pokaždé stejné chuti. Celé tajemství tkví pouze v přesně odvážené kávové směsi, která je hermeticky uzavřená v kapsli. Tlak, který zajišťuje automat espresso, zaručuje vždy stejnou kvalitu nápoje. Automat vtlačí do kapsle menší množství horké vody, směs je navlhčená a následně pod tlakem generuje výtečné espresso, které nádherně voní i chutná.

Automaty espresso do firem

V případě pořizování nápojové ambulance do firmy existuje možnost pronájmu. Automaty espresso mohou být nejen zajímavým designovým prvkem, který se liší barvou a tvarem, ale i svou velikostí. Je rozdíl, zda má kávovar pokrýt potřebu pěti či padesáti osob. Rovněž ne každý si libuje ve stejné chuti kávy. Zatímco někdo zásadně espresso, jiný horkou čokoládu, latté nebo čaj.

 

Automaty espresso
Automaty espresso

www.n-a.cz

 

 

 

Tiskové Zprávy