774 509 555 info@press-media.cz

Aukční síň rozezní nadšené přihazování do dražby!

OnlinePraha se v Galerii Praha koncem tohoto měsíce rozezní nadšenými tóny chtivých sběratelů. Proběhne zde velkolepá aukce hodnotných obrazů od známých autorů, mezi které patří například Antonín Slavíček, Bohumil Kubišta, Jindřich Štýrský nebo Václav Brožík. Této události, na které se budou dražit obrazy s rekordní vyvolávající cenou přesahující dech beroucích 100 milionů korun, předchází aktuálně probíhající předaukční výstava. Jestliže ještě nemáte plány na pochmurné listopadové odpoledne, můžete brát dnešní článek jako příjemnou inspiraci!

Aukční síň můžete navštívit jen jako pozorovatelé

Aukční síň se v neděli 29. listopadu otevře nejen samotným sběratelům a zájemcům o nabízená díla, ale samozřejmě i divákům, kteří budou chtít na vlastní kůži zažít nezapomenutelnou atmosféru, jež při aukcích panuje. Co to pro vás znamená? Že se aukce nemusíte přímo účastnit. Věřte, že pouhé sledování této dražby bude stát za to. Budete tak moci z bezprostřední blízkosti sledovat každý příhoz do dražby a budete moci okusit napjatou atmosféru, která by se v těchto chvílích rozhodně dala krájet.

Aukční síň , aukce již 29.11.

Jak již bylo řečeno – velkolepé aukci, která proběhne na konci tohoto měsíce, předchází příjemná předaukční výstava, které by byla škoda se nezúčastnit. Jsou zde k vidění všechna nabízená díla reprezentující českou výtvarnou scénu. Nemusíte být zrovna nadšeným fanouškem umění, ale v každém jistě dřímá kreativní dušička, která jen čeká na vhodnou příležitost se prosadit. Proto si udělejte čas a navštivte výstavu, která ve vás zanechá příjemné vzpomínky.

Ať už se rozhodnete navštívit jen výstavu obrazů nebo si koncem listopadu uděláte čas na samotnou aukci, uvidíte, že svého rozhodnutí určitě litovat nebudete. Kdo ví – možná vás tato aktivita nadchne a budete galerii navštěvovat pravidelně!

 

Aukční síň
Aukční síň

www.galeriekodl.cz

 

 

Tiskové Zprávy