774 509 555 info@press-media.cz

Galerie Praha skvělý výlet

Počasí již není nejpřívětivější a neumožňuje nám trávit tolik času venku. Mnoho rodičů se tak začíná potýkat se znuděnými dětmi, které jsou nuceny být po celé dny doma – a není žádným překvapením, že podobná situace malé raubíře brzy omrzí. Možná i vám dochází nápady, jak otrávená dítka zabavit a veškeré aktivity už byly zamítnuty. Naštěstí pro vás máme šikovný tip na víkendový výlet pro celou rodinu – návštěva galerie obrazů!

Galerie Praha i  děti může umění bavit!

Možná si pohráváte s otázkou, zda je výlet do OnlinePraha s dětmi dobrý nápad. Na tuto otázku vám ale nikdo nedá odpověď – budete to muset zkusit!  Galerie Praha je plná zajímavých obrazů, které dítka určitě zaujmou. Můžete takto strávené odpoledne využít k tomu, abyste dětem ukázali i jiný druh zábavy. Společně si projdete jednotlivé vystavené kousky, u každého z nich se zastavíte a budete moci hádat, co se na obrazu nachází. Uvidíte, že to bude zábava!

Galerie Praha není jen tichá síň bez příběhu

Zastáváte názor, že galerie představují jen tiché síně bez atmosféry? Pak věřte, že se pletete – a my víme proč! Galerie jsou ideálním místem, kde se můžete nechat unést příjemnou a kreativně nabitou atmosférou. Navštívit můžete i aukce obrazů, na kterých se draží jednotlivá díla a zájemci se tak snaží získat pro sebe ten nejkrásnější kousek. Galerie Praha  jsou tak mnohdy doslova přeplněné soutěživými kupci a napětí by se zde dalo krájet. I to může být příjemným zážitkem!

Galerie Praha,  navštivte  i vy!

Máte doma obraz, který se jen netečně povaluje na půdě nebo schovaný někde v útrobách skříně? Jestliže jste si jistí, že se jej chcete vzdát, umožněte někomu jinému, aby měl z obrazu radost. V galerii navštivte odhad obrazů, kde vaše dílo zhodnotí. Výkup obrazů je zde od toho, aby i opomíjená díla dostala šanci, kterou si zaslouží.

Galerie Praha
Galerie Praha

 

Galerie praha
Galerie praha

www.galeriekodl.cz

 

 

 

 

 

 

Tiskové Zprávy
  • 1.4K
    Shares