774 509 555 info@press-media.cz

CNC stroje pro vás od A do Z

Snadné obrábění, přesné a detailní řezání různorodých materiálů. Pokud uvažujete o koupi CNC stroje nebo nějakou takovou mašinku již vlastníte, není třeba jeho výhody dále rozvádět. Co by vás ale zajímat mohlo, je usnadnění starostí s jejich nákupem a následným používáním. Výběr CNC strojů není jen tak, a rovněž o jeho údržbu je třeba se starat, chcete-li aby vám sloužil dlouhé roky.

Začínáme přesným výběrem

Pokud tedy řešíte některé z výše uvedených problémů, pomoci s jejich rozluštěním vám může firma AWAC. Činností jejího podnikání je právě prodej CNC strojů, unikátní je však něčím jiným. Odstraní vám veškeré starosti s výběrem, nákupem, montáží i následnou údržbou stroje, který zrovna potřebujete. Když se totiž řekne CNC stroj, nejde o nějaké univerzální zařízení. Dle vašich konkrétních potřeb si vyberete ze strojů na dělení materiálu laserem, plazmou, vodním paprskem, autogenem či vysokootáčkovým vřetenem. Vyznat se v tom, jaký druh je tím ideálním, nemusí být pro každého procházkou po pláži, není tedy od věci si nechat poradit.

Pokračujeme preventivní údržbou

Důležité je mít také na paměti, že výběrem správného zařízení, kupříkladu CNC řezacího stroje, nic nekončí. Neméně důležité, jako výběr a nákup je i následná údržba. Vše samozřejmě začíná pravidelnými preventivními prohlídkami, které firma AWAC prování v šestiměsíční frekvenci. Tato kontrola je klíčová k zajištění bezproblémového chodu strojů a dlouhé výdrže.

Nekončíme ani při nutnosti oprav

V případě, že se, ať už v rámci preventivních prohlídek či zcela náhodně, na stroji objeví nějaká závada, přichází na řadu další služba, a tou je oprava CNC stroje. Nemusíte se zabývat sháněním vhodného opraváře, ani žádných náhradních dílů, vše vám pracovníci AWACu naservírují přímo pod nos. Velmi užitečný je rovněž tzv. servis po telefonu, který umožňuje přibližnou diagnostiku případného problému v co nejkratším možném čase. Některé banální závady si dokonce opravíte sami, pouze za pomoci servisního technika na telefonu.

Tiskové Zprávy