774 509 555 info@press-media.cz

Na pneuservis Praha Michle zákazníci nedají dopustit. Rozšíříte jejich řady i vy?

Minimálně jednou za rok byste měli zamířit do kvalitního autoservisu. Může jím být například pneuservis Praha Michle, který má mezi svými zákazníky velmi dobrou pověst. Pneuservis Praha 10 funguje zároveň jako bazar pneu Praha, takže jeho návštěvou zabijete hned několik much jednou ranou. To se vám určitě bude hodit právě teď na konci zimy a v předjaří, kdy budete potřebovat svého čtyřkolového nebo dvoukolového miláčka přezout.

Co znamená “zabít více než dvě mouchy jednou ranou”?

Můžete si nejen zakoupit velmi kvalitní, i když použité pneumatiky, a zároveň si je samozřejmě můžete nechat rovnou obout. (Tedy ne vy, ale vaše vozidlo.) Pneuservis Praha 10 s tím počítá, přesto však uděláte lépe, když se na přezutí svého auta nebo motocyklu s předstihem objednáte.

Začněte své auto pomalu připravovat na letní sezonu

Kromě toho si můžete zároveň nechat udělat test podvozku, testy tlumičů, testy brzd a test brzdových kotoučů. Při výměně pneumatik vám bude automaticky provedena laserová geometrie (tedy opět ne vám, ale k vašemu vozidlu). Budete tak moci být skvěle připraveni na letní sezonu, která vás bude lákat vyrážet nejen po českých luzích a hájích, ale také do zahraničí. A to si pište, že teprve při dlouhé cestě, třeba na Makarskou, oceníte, že máte svůj vůz – použité pneu, sbíhavost kol, brzdy a tlumiče v naprostém pořádku.

Stav brzdového systému není radno podcenit

Pamatujte si, že pokud v zimě svůj vůz málo používáte, nebo ho dokonce necháváte celou zimu stát, začne se na brzdových kotoučích vozidla objevovat rez. Důsledkem toho samozřejmě účinnost brzd klesá. Zpočátku to vůbec nemusíte zaregistrovat, postupně však situace dospěje do bodu, kdy je třeba brzdové kotouče vyměnit. Rozhodně tedy test brzd a test brzdových kotoučů nepodceňujte.

Tiskové Zprávy