774 509 555 info@press-media.cz

Balení zboží Praha je tu pro vás

Potřebujete odeslat zásilku s velkými rozměry? Bez profesionálního zabalení zboží se to pravděpodobně neobejde. Využijte služeb akciové společnosti Balino a nechte si svou zásilku zabalit spolehlivými balicími materiály. Díky dlouholetým zkušenostem s obalovou technikou a samotným balením zboží bude vaše zásilka maximálně chráněna před poškozením.

Profesionální zabalení zboží

Balino.cz nabízí různé možnosti zabalení zboží – například i do různých smrštitelných a nesmrštitelných fólií, různých druhů sáčků a podobně. Balino.cz vám v rámci svých služeb nabídne nejefektivnější formu zabalení zboží, kterou může být například foliování zboží. Obaly pro vás firma nejen navrhne, ale i vyrobí. Balení zboží Praha vám tak může nabídnout různé možnosti balení zboží. Samozřejmě také zabalení zboží zrealizuje.

Rádi byste, aby zabalení zboží bylo realizováno v průhledném, avšak odolném obalu? Jednoznačnou volbou je v tomto případě blistr. Přesněji řečeno blister balení zboží. Blister balení je vlastně plast, který je tvarován podle potřeb produktu.  A jaké blister balení zboží si vybrat? Můžete se rozhodnout pro:

  • tavené blistr balení zboží,
  • zasouvací blistr balení zboží,
  • zaklapávací blistr balení zboží,
  • svařené dvoudílné blister balení zboží.

Zabalení zboží včetně dopravy u nás i v zahraničí

Na co všechno se tedy od balino.cz můžete těšit? Například na ruční kompletaci reklamního či dárkového balení, na lepení blistrů, montáž výrobků a podobně.

Dobrou zprávou pro vás je určitě i to, firma je kromě zabalení zboží schopna vám zařídit také dopravu zboží v rámci celé České republiky i v zahraničí. Vzhledem k tomu, že je připravená vyřídit veškeré formality, které jsou s dopravou zboží spojeny, můžete mít balení zboží, foliování zboží i dopravu zboží prakticky bez starostí.

Tiskové Zprávy
  • 1.4K
    Shares