774 509 555 info@press-media.cz

Bydlení se vám musí především líbit

S mým současným mužem řešíme již po několikáté téma bydlení. Po rozvodu se svým bývalým partnerem, jsem se totiž na nějaký čas musela nastěhovat zpět ke svým rodičům, což byl pro mne obrovský krok zpět v mém dosavadním životě. Poté jsem se stěhovala z jednoho bytu do druhého a až nyní, když jsem si našla svého současného muže, řešili jsme společně téma bydlení již několikrát a až v loni jsme se definitivně rozhodli, kde budeme každý večer skládat svou hlavu. Musím ovšem uznat, že se mi místo líbí a již nějaký ten pátek nedělám téměř nic jiného, než nakupuji nezbytné potřeby pro domácnost a to proto, abych se v ní cítila vskutku jako doma.

Byt jako ze žurnálu

Musí se nechat, že jsme si našli byt, který je jako ze žurnálu. Místo je každé ráno prosluněné od spodního patra domu do toho nejvyššího a každá místnost v něm, má své nepopsatelné kouzlo. Netajím se tím, že jsem naprosto propadla designovému zkrášlování našeho hnízdečka lásky a den, co den sleduji nejrůznější tipy a triky, které mi dopomohou k tomu, aby náš nový a útulný byt působil ještě více domácky. Nyní aktuálně řeším také to, jak bude vypadat dětský pokoj pro náš nový přírůstek do rodiny, na který se všichni moc těšíme již tento rok v zimě. Věřím, že do svého porodu stihnu vše, co jsem si ve svém novém domově naplánovala a poté budu jen v klidu odpočívat.

Dům je naší obrovskou touhou

Když se mne někdo zeptá na to, zda bych si do budoucna nepřála spíše dům, rezolutně odpovídám, že ano. Ale jelikož jsem já i můj současný muž po rozvodu a peněz není s nastávajícím přírůstkem do rodiny nazbyt, musíme si na náš společný sen, ještě nějaký ten pátek počkat. Ovšem pevně věřím tomu, že jednou se nám náš sen splní a my si svůj krásný baráček za městem přece jen postavíme a to včetně zahrady, po které tak šíleně toužím již od dětství.

Tiskové Zprávy