774 509 555 info@press-media.cz

Mezi oblíbené propagační předměty patří i značková vína se speciální vinětou

Pokud vám schází invence, jaké reklamní předměty udělají vašim zákazníkům radost, zkuste vsadit na neotřelá značková vína. Samozřejmě nechceme vaše potenciální klienty a zákazníky, jakož i věrné zaměstnance a důležité strategické partnery, házet do jednoho pytle s uživateli alkoholu, kteří mu holdují v maximální míře… Ovšem ruku na srdce, i v rodinách abstinentů se najdou vzácné příležitosti, u kterých je záhodno připít nebo si alespoň ťuknout sklenkou dobrého vínka. Takové víno, na němž bude zajímavá viněta s blahopřáním od šéfa, kolegy nebo kolegy, potěší oko, duši a nakonec určitě i mlsné jazýčky.

Propagační předměty z ranku kancelářských a psacích potřeb neztrácejí na popularitě

Stálicí, která si drží přední místa na žebříčku popularity mezi dárky, jsou propagační předměty z oblasti kancelářských a psacích potřeb. Studenti, profesoři, učitelé, novináři, barmani, manažeři se málokdy obejdou bez per, tužek, poznámkových bloků, flash disků… I když dnešní doba nahrává zapisování poznámek a upozornění do chytrých přístrojů, přece jen ne vše lze zapsat do telefonu, tabletu, iPadu. K čemu vám je telefon, když potřebujete s partnerem vymyslet strategický plán, z kolegy v grafickém studiu si kreslíte náčrtky u kávy do bloku a až poté si je názorně ukážete na Macu či jiném zařízení.

Než darovat nevhodné dárkové předměty, raději nedávat nic

Pokud chcete obdarovat své zákazníky nebo kolegy propagačními předměty s potiskem, nezapomeňte na jeho zaměření a vymyslete vhodnou věc, která mu bude k užitku. Dárkové předměty mohou sice udělat chvilkovou radost, ale uvědomte si, nakolik bude konkrétní osobě platná čepice s kšiltem nebo sada utěrek s vyznačeným logem vaší firmy. Nepotěší jej více sportovní taška, dárková kosmetická sada, nebo poukázka do wellness?

Tiskové Zprávy