774 509 555 info@press-media.cz

Školka Praha je nejlepší volbou pro vaše děti

Pokud i vy momentálně pro svou ratolest sháníte vhodné umístění v zařízení pro děti, můžeme vám poradit, jak jsme v našem hledání byli úspěšní my. Pokud se rozhodnete zadat do internetového vyhledavače heslo školka Praha, možná budete stejně tak jako mi překvapeni tím, jak strohý seznam vám nabídka poskytne. A ač se to možná nezdá, vybrat skvělou školku, která vašim dětem dopřeje úspěšný start do dětského světa, je opravdu nadlidský výkon. Své o tom víme s manželem, když jsme nedávno pro svého syna Vaška hledali to správné zařízení, kde by se necítil nepříjemně a kde by se mu někdo z pedagogů věnoval, jelikož je naše ratolest lehce introvertní povahy a do společných her a diskuzí s vrstevníky se moc nežene, pokud se necítí, že je v bezpečí, bylo to ještě o to těžší. Prioritní tak pro nás bylo vybrat školku, která by se o našeho syna postarala, co možná nejlépe a s mužem bychom se nemuseli každý den obávat toho, že se syn bude vracet domů vystresovaný a nervózní. A ač už jsem házela flintu do žita a hledání zatracovala, nakonec se povedlo sehnat opravdu skvělou školku s naprosto domácí atmosférou a skvělými lidmi.

Mateřské školky Praha, které jsou dobré, jsou vzácností

Opravdu musím jen potvrdit, že lukrativní mateřské školky Praha, jsou opravdovou vzácností. Nejednou jsme se na pohovoru ve školce setkali s velmi strohou diskusí a o pěkném prostředí se ani nedalo hovořit. Školka ProFamily je ale naprosto jiná. Syn se v ní cítí velmi příjemně, personál se o něj stará a dokonce již nyní se učí angličtině s rodilým mluvčím. Nemůže si rovně vynachválit pejska, který je pravidelně ve školce navštěvuje a také koně na nedaleké farmě, kam pravidelně se svými novými kamarády vyrážejí na vycházky. A ano, věřte tomu nebo ne, ale řeč je stále o Praze. Okolí školky je ovšem tak rozmanité, že se cítíte, jako byste ani nebyli v našem hlavním městě. Je úžasné sledovat tak našeho Vaška, jaké dělá pokroky a jak mu stále méně vadí bavit se s vrstevníky.

Školka je více než jen místo, kde přežívá dny

Školka dle mého názoru není institucí, která má za úkol nějak to s dětmi přetrpět během dne, kdy jsou rodiče v zaměstnání a poté je zase vrátit zpět domů. Školka je mnohem více než to a to především pro samotné děti. Ty se zde potřebují cítit komfortně a hlavně v bezpečí. Přece jen byla většina děti doposud vázána jen na své rodiče a tak si myslím, že si zaslouží být v klidu a v pohodě, co myslíte?

Tiskové Zprávy