774 509 555 info@press-media.cz

Bonusy v hotovosti v sázkových kancelářích a online casinech

Online sázkové kanceláře nabízejí svým zákazníkům celou řadu různých akcí nebo bonusů. Dva typy těchto akcí jsou ale přeci jen nejoblíbenější – bonus za registraci a bonus za vklad. Jak ale tyto bonusy přesně fungují?

Bonusy v hotovosti za registraci

Jedním z nejoblíbenějších bonusů jsou peníze, které hráči získávají pouze za to, že se zaregistrují. Tyto bonusy se pohybují v řádu stovek korun a je to skvělý způsob, jak si mohou hráči vyzkoušet první sázky o opravdové peníze. Tyto peníze je možné úspěšným sázením rozmnožit a bez vkladu a rozjet tak úspěšnou sázkařskou kariéru.

Díky tomu, že tento bonus nabízí celá řada sázkových kanceláří, tak je možné sesbírat i celou řadu těchto bonusů. Obzvláště výhodné ve chvíli, kdy se koná nějaká velká akce jako třeba MS v ledním hokeji nebo Olympiáda. U příležitosti těchto sportovních svátků sázkovky ještě navyšují svou bonusovou nabídku pro nové sázkaře. Pokud by se zkombinovaly tyto bonusy u ověřených sázkovek, vyšplhal by se tento bonus až na tisíce korun, se kterými je možné sázet nebo si je klidně vybrat na účet. Záleží jen na podmínkách té dané sázkové kanceláře. Bonusy na ruku jsou obrovsky výhodné v tom, že je možné si je klidně ihned vybrat a využít je kdekoli. Velmi oblíbené je například využití bonusu ze sázkovky na webových úložištích typu Uložto a podobných. Vždy si ale přečtěte podmínky, za jakých jde daný bonus vybrat.

Bonusy za vklad pro nové i pravidelné hráče

Druhým velmi oblíbeným bonusem je navýšení prvního vkladu nebo i několika vkladů dalších. Takovým nepsaným pravidlem u sázkových kanceláří je zdvojnásobení prvního vkladu až do výše několika tisíc nebo i desítek tisíc korun. Například online casino Fortuna nabízí bonus až 25 000 Kč, který je rozložený mezi první 4 vklady.

Bonusy za vklady se obvykle nemohou ihned vybrat, ale je potřeba je nejdříve takzvaně protočit. Před výběrem je bonus potřeba několikrát vsadit, než je možné tyto peníze vybrat na bankovní účet. Za bonusovou hotovost je ale možné normálně hrát i vyhrávat, a představuje tak skvělou příležitost i pro trefu některého z jackpotů, který se může vyšplhat až na 500.000 Kč za jediné zatočení na hracím automatu.

Bonusy za vklad ale rozhodně nekončí jen u prvního nebo několika prvních vkladů. Herny pravidelně připravují akce i pro pravidelné hráče, které se zpravidla týkají různých sportovních nebo i společenských událostí.

 

18+ Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Tiskové Zprávy
  • 1.4K
    Shares