774 509 555 info@press-media.cz

Bavlněné povlečení a jeho podoby

Milujete bavlněné povlečení jako většina lidí na světě? Není divu, je prostě skvělé, ale abyste to neměli tak snadné, máme pro vás na výběr několik verzí. Kromě toho z hladké bavlny je tu vysoce kvalitní bavlněné povlečení renforcé a také luxusní saténové. Všechna jsou skvělá; které zvolíte?

Hladká bavlna pohladí

Jemné, lákavé na dotek, přívětivé pro tělo v každé situaci, to je klasické bavlněné povlečení, které zůstává stále nejžádanějším a nejoblíbenějším povlečením na světě. Ocení jej lidé s velmi citlivou pokožkou a je vhodné i pro ty, co trpí atopickým ekzémem. Při správné údržbě má velmi dlouhou životnost, a proto vzorované barevné povlečení perte na 40 °C a raději naruby. Bílé bavlněné povlečení lze prát i na vyšší teploty. Sušení v sušičce je možné, někdy vám může ušetřit i žehlení, ale když jej pověsíte na šňůru, nevytahá se a nezmění tvar. Různých variant oblíbených moderních, romantických i tradičních vzorů a trendových barev u nás najdete více než 130 a novinky přidáváme průběžně.

Renforcé povlečení pro náročné

Jste náročný zákazník a chcete mít povlečení z té nejlepší bavlny? Vyberte si bavlněné povlečení renforcé. Protože je o něj velký zájem, máme na výběr mnoho vzorů a barev v nejrůznějších designech. Povlečení z bavlny renforcé je totiž vyrobeno z velmi hustě tkané příze, která je dokonale jemná a nádherně prodyšná. Téměř se nemačká, a to je výhoda, protože nemusíte ztrácet čas žehlením. Bonus tohoto povlečení je, že se při výrobě klade důraz na správné probarvení. Ten má totiž vliv na konečnou strukturu tkaniny a pokud barvy zůstanou u povrchu, je povlečení hrubší. To u renforcé povlečení nehrozí.  Z důvodu pečlivého hloubkového kolorování je krásně měkké a jemné.

Luxus bavlněného saténu

Když si pořídíte do ložnice saténové povlečení, budete se cítit jako v nebi.  To proto, že má decentní lesk, je úžasně hladké a jemné a přesto neklouže. Je také velmi pevné a udrží tělo přes noc v optimální teplotě. Z toho důvodu se hodí pro všechna roční období, i pro horké letní měsíce. Jeho kvalita je dána tím, že se na výrobu bavlněného saténu používají velmi dlouhá bavlněná vlákna, která prochází speciálními úpravami, jako je např. opálení, které zamezí třepení a žmolkům. Speciálního saténového lesku se pak dosáhne tzv. kalandrováním. Vyberte si u nás mezi více než třiceti vzory a barvami to pravé pro celou rodinu. Ta vaše za to určitě stojí!

Tiskové Zprávy