774 509 555 info@press-media.cz

Automyčka Express vám ušetří čas i námahu

Potřebujete umýt vůz a nechcete ztrácet čas? V dnešní době už není třeba drhnout svého čtyřkolého miláčka svépomocí před domem nebo zajíždět do myčky. Nejšetrnější variantou je ruční automyčka a může jít i o možnost nejméně časově náročnou. Jak je to možné?

Express automyčka
Automyčka Express 

Jděte na to chytře

Říkáte si, že přece ruční mytí musí zákonitě trvat déle? To je sice pravda, ale můžete na to jít chytře s využitím Automyčky Express. O vaše auto se totiž postarají, zatímco vy budete pracovat, vyřizovat si pochůzky nebo nakupovat. Vrátí se vám čisté a nablýskané. Co je určitě velké plus, jde o myčku ekologickou.

Proč udržovat auto v čistotě?

Zašlé a špinavé auto není pouze kosmetický problém, může docházet i k poškození a korozi. Vůz je tedy nutno udržovat v čistotě celoročně. Automyčka Express vám dá auto do pořádku kompletně, ručně jej umyje včetně spodku, vysaje a vyčistí interiér, ošetří tvrdým voskem pro dlouhodobou ochranu a nezapomíná se ani na takové detaily, jako jsou dveřní panty. Šetrné mytí nepoškodí ani nový lak a poradí si zde i s auty větších rozměrů. Udržovat auto v čistotě je důležité, i když ho používáme v podnikání nebo uvažujeme o jeho prodeji. Zákazníci se na něj hned budou dívat jinak.

Automyčky Express pobočky v obchodních centrech

Jste hodně vytížení? V Express myčce vám ve všem vyjdou vstříc a otevřeno je 12 hodin denně. Díky husté síti poboček najdete nějakou určitě i ve vašem městě nebo nejbližším okolí a specialitou jsou pobočky v obchodních centrech.

Galerie Butovice – tam nás také najdete

Než si nakoupíte, bude vaše auto jako nové, celý proces netrvá déle než 60 minut. Po celou dobu je auto hlídáno kamerovým systémem, takže se není čeho bát. A pokud opravdu nemáte čas do automyčky jezdit, stačí si zavolat, vaše auto bude vyzvednuto na domluveném místě a po umytí jej zase přivezou zpět.

Automyčka Express

Tiskové Zprávy