774 509 555 info@press-media.cz

Jaká je dnes nabídka práce?

Nabídka práce je obecně vytvářena z rozhodnutí samotného člověka zda pracovat či ne. Hledáte zaměstnání? Pak by vás měla zajímat aktuální nabídka práce, volných pracovních míst, které pravidelně zveřejňuje úřad práce i personální agentury  i samotné firmy na svých webových stránkách a na vývěskách.

Nabídka práce
Nabídka práce

Podle čeho se řadí nabídka práce

Nabídka práce se zpravidla dělí podle oborů, požadovaného vzdělání i typu Kompetence. Orientovat se můžete dle regionu kde žijete či podle státu, kde chcete pracovat.

Jak na nabídku práce odpovědět

Zaujala vás nabídka práce a vy nevíte, jakou formu odpovědi zvolit? Správně zvolenou odpovědí se nepřipravíte o vaše vysněné místo.

Zašlete všechny požadované informace a dokumenty – tuto zdánlivě triviální radu mnoho lidí nedodržuje a v odpovědi na nabídku práce jim chybí životopis, motivační dopis či fotografie, což o nich vypovídá, že nejsou schopni splnit ani základní požadavky.

O dané firmě si zjistěte veškeré info – O dané firmě si zjistěte nejen jakou pozici nabízí,  zjistěte čím se firma zabývá, jaké jsou její vize, cíle, zda spolupracují s charitou. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že je důležité si pročíst alespoň webové stránky firmy. Nezaskočí vás tak žádná otázka.

Naučte se prodat svou osobnost – pište spisovnou češtinou, dbejte na kulturu slova i písma. Konkrétní otázky si sepište a nechejte si je až na případný pracovní pohovor. Naučte se prodat svojí osobnost. Nabídněte budoucímu zaměstnavateli to, co nikdo jiný nenabízí. Zapomeňte na naučené fráze, které používají stovky dalších uchazečů.

Neprozrazujte své slabiny – Zapomeňte na věty typu nemám žádnou praxi, zkušenosti,… Naopak vyzdvihněte svou pracovitost, pečlivost, zodpovědnost, organizační i jazykové schopnosti, dochvilnost.

S těmito informacemi a správně sepsaným životopisem musíte zaujmout na první pohled. Nezapomeňte na správný motivační dopis.

S nabídkou práce vám pomohou odborníci v personální agentuře Žirafa.cz

Tiskové Zprávy