774 509 555 info@press-media.cz

Atypické matrace ke starším i k novým postelím

Výběr nové matrace může zkomplikovat nevhodná postel. Obzvlášť starší postele jsou často vyrobeny v takovém rozměru, na který dnes už nelze sehnat standardní matraci. Vy jste pak postaveni před otázku, zda si spolu s matrací pořídit i novou postel. Vítané řešení v současnosti nabízejí atypické matrace, které se dokážou přizpůsobit rozměru každé postele a které tak šetří váš rozpočet.

Atypické matrace i pro náročné zákazníky

I když máte vysoké nároky na kvalitu matrace, tak si mezi těmi v atypických rozměrech pravděpodobně vyberete. Pořídíte je například v obchodě matrace-webstr.cz, kde se jedná o matrace ze standardní nabídky, které si můžete nechat upravit do požadovaných rozměrů. Jsou to tedy nejčastěji sendvičové matrace ze studené pěny, nabízející několik zón pro komfortní spánek. Mají dostatečnou výšku jádra i nosnost.

Ačkoliv si je nemůžete osobně vyzkoušet, tak u každé z nich naleznete podrobné parametry, které vám výběr usnadní. Sendvičové matrace bývají také vybavené z jedné strany paměťovou pěnou. Obecně tedy z každé strany je matrace jinak komfortní a vy si můžete zvolit tu pro vás nejpohodlnější.

Ke každé matraci je dodáván samozřejmě i potah. Doplnit ji rovněž můžete chráničem, výrazně snižujícím opotřebení potahu a prodávaným nejčastěji ve flexibilních rozměrech. Když tedy bude matrace o pár centimetrů kratší, tak se nic neděje.

Objednejte si matraci přes internet

Díky možnostem online obchodu si můžete vybranou matraci pohodlně objednat ze svého domova. Jestliže vám nevyhovují standardní rozměry, kontaktujte telefonicky nebo e-mailem obchod matrace-webstr.cz a domluvte se na zhotovení své atypické matrace.

Doba dodání většinou činí 10 nebo 14 dní. Seženete zde matrace pro jednolůžka i manželské postele a veškerý sortiment je nabízen za bezkonkurenční internetové ceny. Na většinu produktů se navíc vztahuje doprava zdarma.

Tiskové Zprávy