774 509 555 info@press-media.cz

Reklamní předměty podle vašich specifických požadavků

Máte vlastní firmu a uvažujete nad výběrem reklamních předmětů? Jestliže dlouho váháte a nemůžete se správně rozhodnout, doporučujeme vám navštívit webové stránky společnosti UniMark, kde na vás čeká katalog, obsahující více než 500 stran. Na nich na vás čekají originální reklamní předměty. Když už budete mít před sebou kompletní nabídku, rozhodně si snáze vyberete.

Jak vybírat reklamní předměty

Mnohé reklamní předměty mají univerzální charakter a hodí se tak téměř ke každému byznysu. Například v každé správné kanceláři by se měly nacházet propisovací tužky a další potřeby pro práci u psacího stolu. Můžete jimi obdarovat třeba i své zaměstnance. Jestliže však hledáte reprezentativnější předměty, které potěší i náročnější obchodní partnery, tak zde je už potřeba pečlivěji vybírat. Inspirovat se můžete všude na internetu nebo také u konkurenčních podniků.

Reklamní či dárkový předmět může i nemusí být spojován s vaším byznysem. Potěší třeba lahvinka dobrého vína, kterou opatříte svou vlastní dárkovou etiketou, nebo stylová powerbanka či jiný USB doplněk k počítači. Jestliže vaše firma podniká v textilním průmyslu, určitě nadchnou i různé textilní doplňky. Když zase působíte v oboru s potravinami, tak pomůcky do kuchyně.

Vaší fantazii se meze nekladou. Sice zde přímo nesoupeříte se svou konkurencí, snažíte se však o nápaditou reklamu, aby investované prostředky do reklamních předmětů, nebyly jen vyhozené peníze.

Rozhodněte se pro zakázkovou výrobu

Reklamní a dárkové předměty v UniMark se vyrábějí na zakázku. V katalogu na unimark.cz jich naleznete několik stovek. Můžete si je nechat plně přizpůsobit svým představám a co je nejdůležitější, ošetřit je firemním logem, sloganem nebo jakýmkoliv jiným textem či grafikou. Katalog dárkových předmětů si můžete objednat domů i v tištěné podobě. Na dodání většiny produktů s potiskem pak budete čekat přibližně 7 až 14 dnů.

Tiskové Zprávy