774 509 555 info@press-media.cz

Corporate identity zviditelňuje společnosti, dodává jim jejich tvář

Budování společnosti zahrnuje vyjma profesionálního marketingu i corporate identity, což je stručně řečeno viditelná firemní tvář. Jednoduché, přesto poutavé logo, firemní motto, jednotná tvář propagačních materiálů, vizitek, hlavičkových papírů – znaky, které přibližují danou firmu stálým i potenciálním klientům. Díky zapamatovatelnému logu, jež je umístěno na veškerých tiskovinách i elektronických materiálech, reklamních předmětech, poutačích, výlohách, firemních vozech, oblečení zaměstnanců, se každá firma stane viditelná, zajímavá pro běžné občany.

Tvář každé firmy musí byt pro zákazníky čitelná a srozumitelná

Firma, která nemá vlastní propagační oddělení nebo studio, a přesto by se všem zákazníkům i partnerům chtěla více přiblížit, si pro vybudování corporate identity může najmout profesionální studio. Tým návrhářů, grafiků a tiskařů je schopen vytvořit pro začínající firmu, obchod, služby i velkou společnost komplexní balíček propagačních materiálů a program pomáhající ke zvýšení povědomí o konkrétní firmě. I prosperující společnosti mohou trpět nevyhovující corporate identity. Pro ně také existuje řešení: změna firemního obrazu směrem k zákazníkům. Stačí prostá změna ve velikosti loga, použitých barvách, kvalitě papírů firemních magazínů nebo navštívenek a noví zákazníci se k vám jen pohrnou.

Nejen tištěné materiály jsou důležitým nástrojem propagace. Myslete na zajímavé potisky pracovních oděvů zaměstnanců. Popřemýšlejte o výměně stávajících polepů výkladní skříně a vstupních dveří do kanceláří, poutačích na veřejných prostranstvích. I malá změna v corporate identity dokáže udělat zázraky. Pokud vám scházejí nápady, obraťte se na profesionály, již pro vás změny navrhnou a po schválení i vytvoří.

Tiskové Zprávy