774 509 555 info@press-media.cz

4 důvody, proč mít vlastní mobilní aplikaci

Zvažujete pořízení vlastní mobilní aplikaci pro váš byznys, ale nejste si ještě jistí, zda je to pro vás to pravé? Prozradíme vám 4 důvody, proč je výhodné mobilní aplikaci mít.

Půjdete s dobou a zabodujete

Jakkoliv to zní povrchně, mobilní aplikace jsou trendy a trendy věci dělají na okolí dojem – ať už je to potenciální obchodní partner, stávající či potenciální zaměstnanec, nebo zákazník. Už jen samotný fakt, že máte vlastní mobilní aplikaci, působí luxusně a dodává vám na pomyslné hodnotě. Pokud tedy věříte v první dojmy, o které jde v byznysu mnohdy především, tento důvod vás jistě osloví.

Budete dostupnější a aktivnější

Ačkoliv funkce, které nabízí mobilní aplikace, můžete obvykle stejně snadno dostat na webovou stránku, díky aplikaci budete daleko dostupnější a můžete být i aktivnější. Aplikace totiž umožňuje zasílat notifikace, novinky a oznámení přímo vaší cílové skupině, ať už to budou zaměstnanci nebo zákazníci. Aplikaci a telefon má navíc drtivá většina lidí dnes stále u sebe a tráví u něj spousty času, což hraje ve váš prospěch. Pomocí aplikace můžete navíc i rychle reagovat na změny a přizpůsobovat jim funkčnost i obsah.

Přinesete výhodu klientům či zaměstnancům

Ať už plánujete aplikaci jakéhokoliv typu, pokud bude pro vaši cílovou skupinu znamenat zjednodušení, zrychlení, zpřehlednění, nebo jakoukoliv jinou výhodu, o kterou bude zájem, vyplatí se ji pořídit. Cílová skupina benefit vždy ocení a v jejích očích si rozhodně získáte pomyslné plusové body.

Budete profitovat

Ať už se vám díky mobilní aplikaci přímo zvýší prodeje a tedy i zisk, získáte více zákazníků,  nebo jen zlepšíte informovanost zaměstnanců, usnadníte pracovníkům některý z procesů, nebo o vás bude prostě více slyšet, vždy je to zisk pro vaši firmu a značku, který se počítá.

Tiskové Zprávy