774 509 555 info@press-media.cz

Zdravotně nezávadná a filtrovaná voda pro váš pitný režim

Dodržovat pitný režim je potřeba doma i v práci. Aby jste si usnadnili život, lze využívat watercooler s připojením na vodovodní řád. Zbavíte se tak starosti o plastové barely s často nehygienickou vodou. Díky filtru je voda čistá, zdravotně nezávadná a šetří přírodu. Vybrat si můžete horkou, bublinkovou nebo studenou vodu.

Voda

Voda

I voda z automatu může chutnat skvěle

Toužíte v horkém slunečném dni po sklenici chlazené minerálky? Díky automatu na vodu si můžete  okamžitě vyrobit sklenici sody. Není nic lepšího, než kvalitní chlazená voda, kterou si během sekundy načepujete z přístroje.

Voda do kanceláře

Kvalitní filtr zachytí veškeré nečistoty, odstraní chlór, zápach a nechuť a také brání usazování vodního kamene v přístroji. Filtr vyměníte velmi jednoduše a bez potřeby použití nářadí. Automat na filtrovanou vodu lze využívat všude, kde je více i méně osob a mají potřebu neustálého přísunu vody pro využití v teplé i studené podobě. Teplota horké vody je 90 stupňů a je zde zabudován zámek před malými dětmi, aby nedošlo k jejich opaření.

Pitná voda

Přístroj s připojením k vodovodu vám ušetří čas i náklady. Není potřeba nutné sanace v předepsaných intervalech, rovněž vám odpadnou starosti se skladováním a manipulací s barely vody. Voda vám nikdy nedojde a to ani v parném létě, kdy je její spotřeba opravdu velká. Přistroje si můžete zakoupit či pronajmout, pokud je chcete umístit ve firmě, hotelu či restauraci.

ION

Voda je život

Díky nízké spotřebě energie přístroje můžete ušetřit až 75% energie, oproti starším přístrojům, které nabízí konkurence. Dokonalý design umožní vystavit automat i na veřejnosti, kde bude zajímavým prvkem. Přístroj je koncipován tak, aby nedocházelo k samovolnému úniku vody.

 

 

 

Tiskové Zprávy