774 509 555 info@press-media.cz

Pracujte v pohodlí a bez bolesti, díky kvalitní kancelářské židli

Při výběru kancelářské židle bychom měli dbát na to, že je jednou z nejdůležitějších součástí naší kanceláře. Ačkoliv můžeme náplň naší práce provádět při sezení téměř na čemkoliv, pokud kvalitní kancelářskou židli nemáme, brzy to poznáme především na bolestech zad. Většina lidí to začne řešit až ve chvíli, kdy je bolesti zad skutečně potkají. Není ale lepší to začít řešit dříve, pořiďte si kvalitní kancelářskou židli a dopřejte si pohodlné sezení bez bolesti.

kancelářská židle

Možná si ale lámete hlavu s tím, jak má taková kvalitní kancelářská židle vlastně vypadat. Měla by splňovat několik důležitých kritérií, jako je například:

  • Anatomický tvar
  • Nastavitelná výška sedu
  • Pohodlný sedák
  • Stabilní a snadno pohyblivý podvozek
  • Možnost otáčení o 360°
  • Polohovatelné područky

Tyto požadavky jsou těmi nejzákladnějšími. Samozřejmě, že třeba otáčení se dá oželet, pokud si někdo potrpí spíše na židle na čtyřech nohách. Velmi důležitým požadavkem je jistě také kvalitní provedení a materiál. Když už do kancelářské židle investujeme, chceme mít jistotu, že se nám tato investice vyplatí a kancelářská židle nám vydrží několik let. Teď už jen zbývá otázka, kde vlastně takové kvalitní kancelářské židle koupit? I na to pro Vás máme odpověď.

Židle do kanceláře ve vysoké kvalitě a za skvělé ceny

Přinášíme Vám internetový obchod B2B Partner, který disponuje velmi širokou nabídkou a nízkými cenami. Najdete zde například kancelářské židle zdravotní, kožená kancelářská křesla, kancelářské židle bez koleček a mnoho dalších druhů sedacího nábytku do kanceláře. Přesto, že naše ceny jsou již tak velmi příznivé, máme pro Vás ještě další slevy, jako je například oblíbená akce 1+1 zdarma, kdy můžete získat dvě kvalitní kancelářské židle za cenu jedné.

 

Tiskové Zprávy
  • 1.4K
    Shares