774 509 555 info@press-media.cz

Pitná voda

Chcete, aby vaše pitná voda byla dokonalá, čistá, chutná a chladná? Žít zdravý život, znamená dodržovat pitný režim. S tím vám pomůže přístroj na pitnou vodu. Stačí stisknout tlačítko a máte k dispozici teplou či studenou variantu. Jeden přírodní filtr nahradí až 8 000 plastových lahví o objemu půl litru.

Pitná voda

Pitná voda

Pitná voda pro vaše zdraví a krásu

Pitná voda je důležitá pro naše zdraví a krásu. Přístroj na pitnou vodu vám dodá dokonale chlazenou či teplou vodu, která je zdravotně nezávadná, má správnou teplotu a můžete ji okamžitě použít.
Jedinečný patentovaný desing ION nevyžaduje žádnou nádobu, kterou by bylo nutno pravidelně čistit či dezinfikovat. Odpadají vám tak starosti s údržbou. Podle potřeby si kdykoliv chcete, načerpáte čerstvou vodu. Filtry stačí vyměnit jednou za 6 – 12 měsíců, kdy vás včas indikátor upozorní.

Hygienicky nezávadná a chutná pitná voda

To jsou důvody, proč si automat na vodu, tvz. Watercooler, pořídit. Pro všechny firmy, kanceláře i domácnosti je k dispozici výkonný přístroj, který umožní mít neustálý přísun teplé i studené vody na pití nebo na přípravu nápojů. Je zde také dětská pojistka pro nalévání teplé vody, možnost přepnutí na úspornější provoz v noci a  o víkendech a spousta dalších užitečných funkcí. Aby vám voda svévolně nekapala na zem, je v přístroji miska, kterou jednoduše odejmete a je ji možno umýt v myčce. Dostupná je i ve větší velikosti nebo s odvodem přímo do odpadu. Výměna filtru je hotova ve vteřině. Karbonový filtr CarbonPlus dokonale vyčistí a ochrání vodu. Jeden vám vystačí na 5 800 litrů vody. Výdejní prostor je velký 22 cm. Je tak možné kdykoliv naplnit láhev, sklenici či hrnek studenou i teplou vodou.

Pro všechny, kdo chtějí přístroj na pitnou vodu domů či do kanceláře, je možnost si jej pronajmout či zakoupit.

 

Tiskové Zprávy