774 509 555 info@press-media.cz

Výsuvná markýza je ideální řešení pro vaši terasu či balkon

Léto je sice u konce, ale podzimní slunce dokáže ještě také zahřát. Musíme se začít vyrovnávat i s poprcháváním, které může poslední venkovní posezení u vína znepříjemnit. To vše dokážou řešit venkovní markýzy vyrobené na míru a přesně podle vašich potřeb.

Markýza

Markýza

Specialisté na výsuvné markýzy, žaluzie, rolety

Firma Louver s.r.o. si poradí s vašimi požadavky ohledně zatemňující venkovní i vnitřní techniky. Produkty vyrábí tak, aby byly jak praktické, tak estetické. Kromě žaluzií, rolet a pergol nabízí právě markýzy, které jsou nepostradatelným pomocníkem na terasu, balkon nebo k zastínění zimních zahrad.

Nejlevnější řešení markýza

Pokud nemáte velký rozpočet, nebo do začátku nechcete řešit žádnou složitou technologii, vyberte si otevřenou markýzu. To, že je otevřená znamená, že je v zataženém stavu celá odkrytá. Tento systém má však nevýhodu – výsuvná markýza je stále vystavována okolním vlivům. Kvůli počasí se tak může lehce zašpinit. Je proto potřeba, i přes kvalitní materiály látky markýzy, vyřešit krytí jinak – přesahem střechy, konstrukcí balkónu atp.

Něco navíc, venkovní výsuvná markýza

Pokud nechcete zmíněnou markýzu otevřeného tipu, můžete zvolit markýzu se stříškou, která zajišťuje krytí markýzy v zataženém stavu před deštěm, sněhem a dalšími faktory, které nepříznivě ovlivňují životnost celé konstrukce.

To nejlepší

Potrpíte-li si na tom nejlepší a nejluxusnějším řešení, pak rozhodně neváhejte a zvolte kazetovou markýzu. Zmíněná kazeta je provedena tak, abych ochránila potah markýzy, ale i celou konstrukci před vnějšími vlivy. Je tak zajištěna dlouhá životnost a funkčnost celého systému. Vzhledem k tomu, že lze kazety provést podle vašich přání, nemusíte se bát, že by vzhledově nezapadala do celého designového pojetí domu. Tento typ markýzy lze navíc doplnit o topné těleso, světelnou lištu nebo povětrnostní čidlo.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Profolio

Zprávycz.cz

OnlinePraha

 

Tiskové Zprávy