774 509 555 info@press-media.cz

Vybrat vhodné vánoční osvětlení nemusí být vždy jednoduché

Trh nabízí ohromné množství světelných vánočních dekorací. Je pak těžké se rozhodnout, které vánoční osvětlení pro vaše účely je nejvhodnější. Vánoční koule a další základní ozdoby se prodávají v mnoha designových balení s různými barvami, texturami, vzory v jedné sadě. Vyberte si jednu hlavní barvu nebo dvě pro základní úpravy. Červená a zelená může být ve všech lesklých nebo matných odstínech, případně jedna barva může být matná a druhá lesklá. Stříbro a zlato a jiné metalické barvy vnímáme jako neutrály. Nebojte se přidávat nové barvy, anebo nové ozdoby se dvěma barvami vašeho výběru, kdy jsou dominující nebo ve stejném barevném schématu.

vanocni-svetelne-retezy-na-t-zbozi_cz

Vánoční osvětlení v jednom barevném odstínu je nudné

Pokud zdobíte vánoční stromeček jednobarevně, doporučujeme rozmanitost ve zvolené barvě. Vánoční osvětlení – není důvod se bát vyzkoušet různé odstíny a zabarvení. Můžete mít v jednom odstínu všechny baňky a změnit barevně jen stuhy. Monochromatické vánoční stromy vás časem budou nudit. Před nákupem světelné dekorace, pečlivě uvažte veškeré možnosti. Vánoční osvětlení se v průběhu let mění a výběr je z mnoha materiálů, tvarů a barev. Před zakoupením efektní sady žárovek se ujistěte, jste-li připraveni na nepříjemné zjištění, že nemáte náhradní žárovky. Pokud používáte větší světla, je nutné je na stromek umístit v rovnoměrném odstupu. K dispozici jsou mini světla v různých tvarech, které nejsou rušivé a mohou se míchat s běžnými světly.

Vánoční osvětlení z eshopu t-zbozi.cz vás nezklame

Nakupujte vánoční osvětlení jen v prodejnách a eshopech, které jsou zákazníky ověřeny. V eshopech, to poznáte podle certifikátu Heureka. Zmíněný internetový obchod t-zbozi.cz má dokonce už zlatý certifikát Heureka. Do dvou dnů máte svou objednávku doma, veškeré zboží je vyrobené podle platných evropských norem a standardů.

Vánoční ozdoba inspirace!

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Svět-Ženy.cz

MetSo.cz

40plus.cz

 

Tiskové Zprávy