774 509 555 info@press-media.cz

Odpočinek v Tunisku

Tunis a  ostrov Djerba

Týden v Tunisku to je moře, slunce, horký rozpálený písek a exotika. Kdo špatně zvládá vysoké teploty tak tato destinace nebude to pravé ořechové. Je zde samozřejmě možnost zůstat v hotelovém rezortu kde je úplně všechno. Můžete navštívit restaurace s exotickými pochutinami, bazény a místní masáže. každý večer je připraven bohatý program jak pro děti tak dospělé.

Tunis

Cestování je super

Ale když už jste na dovolené v Tunisu, letěli takovou dálku přece nebudete na jednom místě. Jděte ven, nemusíte se ničeho bát. Tunisané jsou příjemní a velice komunikativní. Užijte si tuto překrásnou zemi za bezkonkurenční ceny. pobyty se tu často prodávají za cenu letenek. Týden ,,all inclusive“, pořídíte často i s letadlem od osmi tisíc korun. Navštivte také Djerbu.

Krásné písečné pláže

Na ostrov Djerba létají i přímé lety z Prahy. Určitě nebudete litovat, krásné pláže, teplé moře a 320 slunných dní v roce. Na plážích také potkáte velbloudy a koně připravené na projížďky. Pokud chcete více adrenalinu, můžete vyzkoušet tažený padák za člunem. Z výšky je svět ještě krásnější. Nezapomeňte také navštívit krokodýlí farmu Midoun. Takový čtyřmetrový krokodýl není nic co se dá přehlédnout a necítit respekt. Vstupné pro dospělé 15 dinárů.

Ale pojďme mezi lidi a hurá do města

Co je Medína? Medína je oslovení pro staré části místních měst. Tvoří je nepřeberné množství uliček a zákoutí takové bludiště pro nás cizince. Je zde také množství tržišť kde najdete úplně všechno. Od malých dárečků přes nádobí, místní keramiku, ryby, koření, šaty. Každý co hledá.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Seznam-Novinek.cz

InternetPressMedia.cz

PRwebs.cz

Tiskové Zprávy