774 509 555 info@press-media.cz

Všechno, co potřebujete pro dokonalou péči o dítě

Eandilek.cz, to je odpověď na spoustu Vašich otázek ohledně potřeb pro malé děti a kojeneckého zboží. Společnost vznikla již v roce 2010 pod dohledem dvou bratrů, po kterých dostala také své jméno, které v polském překladu znamená andílek. Dlouhodobé plány a sny posléze uskutečnili a obohatili tak český trh o nové kvalitní produkty. Díky přední spolupráci s velkými obchody a jejich dodavateli máme jedinečnou možnost denně přinášet svým zákazníkům to nejlepší, co český trh nabízí a naše skladové zásoby jsou obrovské. V našem sortimentu můžete najít dětské postýlky a doplňky do postýlek jako jsou nebesa a moskytiéry do dětských postýlek, ozdobné volánky do dětských postýlek, spací vaky, zábrany do postýlek, dále dětské kočárky, dětské autosedačky, hračky a další zboží.

Nakupujte levně a rozumně

Na našem e-shopu najdete nejen potřeby pro děti, ale i pro maminky, jako jsou kojící polštáře a potahy, móda pro maminky, nosítka, šátky, krosničky a další nezbytnosti. Nezapomínáme ani na přípravky a prostředky, usnadňující péči o dítě. Nenakupujte drahé věci, ale pořiďte si naše zboží za bezkonkurenční cenu. Navíc u nás máte jistotu té nejlepší kvality. Všechny doplňky a vybavení dětských postýlek v podobě bočnic do dětských postýlek, bezpečných boxů do dětských postýlek, šuplíků pro dětské postýlky, dětských prostěradel, anebo relaxačních polštářů do dětských postýlek máme na skladě a připraveny k okamžitému doručení zákazníkovi.

Nákup z pohodlí domova

Také Vás nebaví někam neustále chodit a hledat v kamenných prodejnách potřebné produkty? Díky nákupu na e-shopu eandilek.cz máte jedinečnou šanci pořídit si vybrané zboží z pohodlí domova a za skvělou cenu. Nejen doplňky do dětských postýlek a vybavení jako jsou peřinky do postýlek, polštářky do dětských postýlek, dětské matrace, dětské povlečení, dětská prostěradla, kojenecké oblečení, ale i jiné výrobky zaručují Vašim dětem pohodlí a bezpečnost. Neváhejte a nakupujte u nás! Věříme, že v našem internetovém obchodě si přijde na své každý, i ten nejnáročnější zákazník. Staňte se i Vy našim stálým a spokojeným klientem, jež se bude k nákupu u nás pravidelně vracet!

Tiskové Zprávy