774 509 555 info@press-media.cz

Na vyhlídkový let vrtulníkem nezapomenete

Toužíte po tom, zažít skutečný adrenalin, vidět krásy naší země ze vzduchu a mít společný a především nezapomenutelný zážitek s vašimi blízkými? Pak pro vás máme skvělé řešení. Vše v jednom si totiž můžete dopřát při letu vrtulníkem Robinson R44. Je to parádní stroj, se kterým je radost létat a vejdou se do něj až čtyři osoby. Jeho kvality si konec konců můžete ověřit doslova na vlastní kůži. Pokud už jste let vrtulníkem v minulosti vyzkoušeli, jistě nám dáte za pravdu, že je to naprosto jedinečná událost. V podstatě se nedá přirovnat k ničemu jinému. Zcela určitě k tomu přispívá způsob, kterým vrtulník vzlétá a přistává. Obojí se totiž odehrává kolmo k zemi. Při samotném letu je navíc možné za určitých podmínek zastavit vrtulník na místě a vy si tak můžete mnohem lépe prohlédnout to, co vás právě zaujalo. Neunikne vám tak žádný detail, který vás při našem společném vyhlídkovém letu vrtulníkem osloví.

Let vrtulníkem je jedinečný ve všech směrech

O tom, jak je vrtulník jedinečným strojem, svědčí i výcvik, který je náročnější, ale také nákladnější ve srovnání s letadlem. To se týká i pořízení tohoto stroje. Přesto, nebo možná právě proto stojí za to si létání vrtulníkem minimálně vyzkoušet. Jedině tak totiž můžete posoudit nevšednost tohoto zážitku.

Let vrtulníkem

Vychutnejte si let vrtulníkem s vašimi blízkými

Let vrtulníkem potěší všechny milovníky vzrušení, kteří se zároveň pokochají nádhernou krajinou a stavbami, jež si prohlédnete z ptačí perspektivy. Věřte, že něco jiného je dívat se na takové záběry nebo fotografie třeba na internetu a naprosto odlišný zážitek je vidět vše na vlastní oči. Let vrtulníkem se vám zapíše do paměti navždy. Velmi pravděpodobně si jej budete chtít i zopakovat. Ale nepředbíhejme. Abyste si let vrtulníkem užili co nejvíce podle vlastních představ, jsou pro vás na výběr nejen jeho různé délky, ale samozřejmě také místa, která při vyhlídkovém letu spaříte. Vybírejte si variantu podle vašich představ.

Tiskové Zprávy