774 509 555 info@press-media.cz

Vestavby do aut nejen pro cestovatele. Ocení je i řemeslníci

Vestavby do aut máme nejčastěji spojené s cestováním. Takzvané road tripy se staly velice oblíbenými a o vestavby do aut tak výrazně vzrostl zájem. Řada lidí si však začala myslet, že tento doplněk do automobilů je určen jenom pro cestování a že ho ocení jenom cestovatelé. To je však jeden velký omyl. Nejen cestovatelé budou z vestaveb do aut naprosto nadšení. Stejnému nadšení se budou těšit řemeslníci, pro které jsou vestavby do aut opravdu skvělými společníky. 

Mějte všechno, co potřebujete po ruce

I když jsou vestavby do aut využívané nejvíce cestovali, zájem o ně roste i mezi řemeslníky. Lidé pracující v této profesi totiž zjistili, že díky praktickým vestavbám už nemusí před každou montáží odskakovat do dílny pro potřebné nářadí. Všechno, co potřebují, mohou mít totiž hned po ruce. 

Vestavby do aut jsou většinou z hliníku nebo jiného lehkého materiálu, který zbytečně nezatěžuje auto a nepřidává mu na hmotnosti. Taková pojízdná dílna může být poté podle vašich představ. Nemusí v ní chybět zásuvky ani vany nebo police na veškeré nářadí, které potřebujete mít prakticky neustále po ruce. Součástí vestaveb do aut pro řemeslníky bývají také skříňky, pracovní desky, sklápěcí panely nebo mimo jiné i výsuvné panely na nářadí. 

Nákladový prostor vozidla využit na sto deset procent

Možná jste si někdy kladli otázku, jak můžete využívat nákladový prostor vašeho vozidla na maximum. Štvalo vás, že nákladový prostor nemůže být využit trochu více a že s místem zbytečně plýtváte. Díky vestavbě do auta však využijete nákladový prostor na sto deset procent. Navíc si tím pádem zajistíte i pořádek v pracovním materiálů a nářadí, a nakonec tím i ušetříte čas, který byste trávili pendlováním mezi dílnou a zákazníkem. 

Vestavba může být praktickou součástí i vašeho osobního automobilu.

Tiskové Zprávy