774 509 555 info@press-media.cz

Vánoční girlandy se světýlky

Vánoce jsou nádherným obdobím a výzdoba k nim patří. Výzdoba bytu na Vánoce dotváří celkovou atmosféru a pocit útulnosti. Užijte si Vánoce se vším všudy a vyzdobte si byt tím nejlepším. Symbolem Vánoc je i světlo, a to by mělo být základním prvkem každé výzdoby.

Vánoční girlandy jsou ozdobné závěsy aranžované z větviček jehličnanů. Mohou být ale v jakékoliv podobě a některé jsou aranžovány jen jako provázky se světýlky a vánočními ozdobami. Vánočními girlandami si můžete vyzdobit okna, dveře, zábradlí nebo krb. Snadno se zavěsí a pořídit je můžete buď jako hotové dekorace nebo jen jako řetěz z jehličí, který si následně dozdobíte sami podle svého vkusu. Velmi oblíbené jsou girlandy s LED světýlky, které můžete použít i na venkovní výzdobu. Během chvilky můžete mít nazdobený celý dům.

Umělá vánoční girlanda vydrží léta

Umělá vánoční girlanda je jako výzdoba nejoblíbenější. Živé jehličí rychle opadá, což se s umělým nestane. S umělou girlandou se lépe manipuluje a umístit ji tak můžete prakticky kamkoliv. Její základ tvoří větve jehličnanů, které vytváří souvislý pás. Takový pás je velmi přizpůsobivý, a tak není problém umístit girlandu i ve složitěji tvarovaných prostorech. Ozdobou každého girlandového pásu jsou vánoční ozdoby a dekorace. Ty můžete klidně každý rok obměňovat.

Adventní věnce jako základ výzdoby

Obvykle první vánoční výzdobou v každé domácnosti jsou adventní věnce. Adventní věnec má čtyři svíčky, které se zapalují o adventních nedělích. Věnec si samozřejmě můžete udělat i sami doma z čerstvých větviček, jenže, upřímně, komu by se do toho chtělo? Navíc jehličí v teple rychle schne, žloutne a opadává. S adventním věncem budete muset občas i manipulovat, a tak se jako lepší varianta nabízí věnec z umělých větviček. Ten můžete koupit a dozdobit ho podle sebe nebo ho koupit už hotový i se svíčkami. 

Užijte si letošní Vánoce v klidu, s krásnou dekorací. 

Tiskové Zprávy