774 509 555 info@press-media.cz

Tiskové zprávy – cesta k úspěchu

Hledáte způsob, jak svoji firmu či své podnikání zviditelnit? Využijte našich služeb a nechte si napsat profesionální tiskovou zprávu za přijatelnou cenu. Nejenže tím získáte jedinečnou příležitost své podnikání rozšířit, navíc vám to ani nezruinuje peněženku a k tomu objevíte nové možnosti, o kterých se vám nikdy ani nesnilo.

PR

Výhoda našich tiskových zpráv je jejich profesionální kvalita za lidovou cenu. Ač je zpravidla tisková zpráva jednou z nejlevnějších forem reklamy – nezaplatíte za ně tolik, jako za reklamní články nebo snad tiskové konference – některé společnosti si i za tuctovou zprávu účtují nekřesťanské peníze. To vám u nás rozhodně nehrozí – za kvalitu našich tiskových zpráv plně ručíme a sami brzy poznáte, jak výhodné je pro vaše zvýraznění využít našich služeb.

Tiskové zprávy

Tiskové zprávy

U nás pracují pouze ostřílení experti, kteří za svou kariéru sepsali tisíce tiskových zpráv a mají také zkušenosti s jinými formami reklamy i psaní. Proto si můžete být jisti, že naše tiskové zprávy zaujmou nejenom vaši cílovou skupinu, ale dokonce i mnoho dalších. Dokážeme naplno využít všech výhod tiskových zpráv – všechen text je důkladně zkontrolován a dokážeme využít i těch nejjemnějších detailů, díky kterým vypíchneme to nejdůležitější.

Bát se nemusíte ani o grafickou úpravu tiskové zprávy. I po této stránce zajistíme, že naše tisková zpráva neskončí v koši, ale naopak na podstatných místech. S jejich tvorbou máme mnohaleté zkušenosti a za tu dobu jsme posbírali nespočet kladných referencí i ohlasů v médiích. Svěřte nám svou důvěru a uvidíte, že se vám investice brzy vrátí.

Tiskové Zprávy