774 509 555 info@press-media.cz

Studium MBA pomůže na cestě k úspěchu

O studiu MBA jste určitě slyšeli. Zažívá obrovský boom, protože lidé po celém světě už pochopili, jaký může mít přínos pro jejich kariérní vzestup a cestu k úspěchu. Skutečně je to trochu netypické studium – připraví vás na praxi, seznámí vás se spoustou inspirativních lidí a odstartuje váš lepší život.

Studium MBA

Studium MBA

Pražský Business Institut EDU a.s. studium MBA (Master of Business Administration) je určené absolventům VŠ aspoň na bakalářském stupni nebo již zkušeným manažerům s praxí. Opravdu je lepší, když se do toho pustí člověk, který už aspoň trochu ví, o co jde. Studium totiž z velké části probíhá samostatně. Jelikož MBA studují obvykle lidé ve věku 30 – 60 let, kteří musí stíhat pracovní vytížení a starost o rodinu, většina škol volí formu e-learningu. Pražský Business Institut, jedna z nejprestižnějších českých škol, kde je možné MBA studovat, není výjimkou.

Individuální přístup, flexibilní rozvrh

Vzdělávání realizují kombinovanou formou. Spojují distanční e-learning a lektorská setkání čtyřikrát za semestr. Jsou sice nepovinná, ale většina studentů na ně chodí. Od zkušených lektorů lze totiž získat informace, které se nedají vyčíst v žádných knihách. Business Institut na rozdíl od jiných škol dbá na individuální přístup. Do každého programu přijímá pouze 15 studentů, aby měli lektoři na každého čas.

Studium se zaměřením pro každého

Business Institut nabízí celkem 21 programů MBA. Nikdo nemusí studovat to, co by nevyužil. Mezi nejoblíbenější patří obory managementu, podnikání a projektového řízení – například Projektové řízení a plánování. Velký zájem je také o obory marketingu, public relations, informačních technologií, cestovního ruch a dalších zaměření.

Znát je to i z profilů absolventů školy, každý z nich studoval to, čemu se v životě věnuje. Reference na studium MBA na Business Institutu jsou pozitivní. Absolventi si chválí, že poznali zajímavé osobnosti i kolegy, zvládli v klidu zkombinovat pracovní, studijní a soukromý život a získané znalosti je skutečně někam posunuly. O to při studiu MBA jde.

Tiskové Zprávy