774 509 555 info@press-media.cz

Hledání brigády přes agenturu je moderní způsob

Kromě hledání přes Úřad práce, procházení internetové inzerce a rozesílání životopisů je vhodné začít spolupracovat s pracovní agenturou. Ta patří k plnohodnotným pomocníkům při snaze najít brigádu nebo práci. Agentura zprostředkuje práci, přičemž některé firmy hledají zaměstnance už pouze tímto způsobem a jinde na jejich inzeráty nemáte šanci narazit.

Brigáda

Brigáda

Nejprve si agenturu prověřte

Než se svěříte do „rukou“ některé z agentur, správně si vyberte. V ČR jich působí přes dva tisíce a vyskytují se bohužel i nepříliš seriózní společnosti. Hlavní a nejdůležitější zásadou je: neplatit žádné peníze za zprostředkování práce a rozhodně ne předem! Pokud to po vás někdo chce, jedná protizákonně. Věřte si, že má zvolená společnost udělenou licenci od Ministerstva práce a sociálních věcí, a to přímo na stránkách Ministerstva. Pročtěte si diskuse a reference, to rovněž hodně napoví.

Práce ihned na druhý den?

Lze získat brigádu ze dne na den? Ano, a nejčastěji se jedná o urgentní hledání brigádníků za účelem doplňování zboží, práci ve výrobě nebo na pokladnách. Největší působnost mají pracovní agentury ve velkých městech, kde je studenti využívají pro přivýdělky. Právě doplňování zboží patří k nejčastějším možnostem, jak si vydělat nějakou tu korunu v době, kdy má člověk zrovna volno od školy nebo práce. Pracovní agentura může sama kontaktovat zaregistrované vhodné zájemce pro obsazení některé pozice, proto je registrace doporučitelná. Nechcete, aby vám nějaká vhodná nabídka práce ihned unikla? Věnujte pár minut registraci, vyplatí se to.

Pracovní agentura je spolehlivá

K prověřeným agenturám v ČR patří Žirafa.cz. ta provozuje rovněž stránky nejlepsibrigady.cz, na kterých přehledně najdete brigádu právě ve vašem regionu, a nechybí nabídky práce ihned. Volná místa jsou napříč celou ČR, stačí hledat. Na webu zvolíte váš region a další podrobnosti, nalézt lze i poněkud vzácnější nabídky práce z domu.

Tiskové Zprávy