774 509 555 info@press-media.cz

Stropní ventilátory se postarají o čerstvý vzduch v místnosti

Obchody, kancelářské prostory či fitness centra k ochlazování vnitřních prostor často využívají stropní ventilátory. Jak fungují a jaké mají výhody? Lze si takový ventilátor pořídit domů nebo se hodí pouze do komerčních prostor? Na všechny tyto otázky naleznete odpovědi na následujících řádcích. Ventilátory obecně jsou skvělou alternativou ke klimatizacím. Představují cenově dostupnější a mnohdy i dostačující řešení.

Stropní ventilátory, které mají šmrnc

Stejně jako je široká nabídka lustrů, tak i mezi stropními ventilátory můžete vybírat z mnoha různých modelů. Nehleďte však pouze na jejich design, ale řešte v první řadě i funkčnost. Protože stropní ventilátory představují už vyšší investici než ventilátory stolní, dobře si jejich nákup promyslete.

Stropní ventilátory se nejčastěji prodávají přímo v kombinaci se světlem, takže vám nahradí celý lustr. Mají tři až šest lopatek, které ovlivňují jejich výkon. U ventilátorů je také důležitá hlučnost – čím je ventilátor tišší, tím samozřejmě lépe.

Pohlídejte si výběr správné velikosti do vaší místnosti. Do malých pokojů, které mají plochu maximálně 20 metrů čtverečních, se hodí stropní ventilátory o průměru do 122 cm, do větších místností pak neváhejte koupit ventilátor o průměru 132 nebo 142 cm. Stropní ventilátor se hodí téměř kamkoliv. Pozor si dejte pouze v prostorech s nižším stropem, protože samotný ventilátor vyžaduje přibližně 40 cm místa.

Objednejte si ventilátor online

Kvalitní a designové stropní ventilátory zakoupíte v internetovém obchodě ventilatory-shop.cz, který si pro své zákazníky připravil bohatou nabídku produktů. Naleznete zde moderní ventilátory v bílém, nerezovém, černém i dřevěném designu. Ventilátor tak pohodlně sladíte s barvou nábytku, stěn, podlahy i s dalšími prvky v místnosti. Všechny ventilátory, které zde pořídíte, jsou vhodné pro celoroční použití.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

InternetPressMedia.cz

PRwebs.cz

Profi-clanky.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tiskové Zprávy