774 509 555 info@press-media.cz

Sprint karta

Se Sprint kartou předejdete nepříjemným trapasům – nebojte se ji využívat!

Pro mnohé z vás neexistuje nic nepříjemnějšího, než když na nákupní pás vyskládáte plný košík potravin, mezitím se za vámi vytvoří fronta táhnoucí se přes půlku obchodu a zatímco v zádech slyšíte otrávené zívání, s myšlenkou co nejdříve obchod opustit čekáte, než prodavačka nákup namarkuje. Jenže ouvej – najednou se z jejích úst ozve věta, která vám okamžitě zastaví tep a donutí vaše čelo orosit se studeným potem: litujeme, nemáte na účtu dostatek financí! Co teď? Většina lidí by v takovém okamžiku zrudla po celém těle ve snaze vymyslet elegantní řešení, jak z tohoto trapasu co nejrychleji ven.

tiskove-zpravy.eu public relations

Bezpečnost, rychlost a pohodlnost – to je Sprint karta!

Schovává se ve vaší peněžence kreditní karta, která je prostředníkem mezi vámi a vaším účtem? A slyšeli jste již o mnohem šikovnějším řešení, které je nejen pokrokové, ale i bezpečné a variabilní – Sprint karta, seznamte se! Ve chvíli, kdy nevyjdete do výplaty či jen budete potřebovat okamžitě použít finance, jež ale nebudete mít k dispozici, ale klasická půjčka pro vás není tím pravým ořechovým, tato bezpečná karta vám podá pomocnou ruku.

Co vám může nabídnout?

Sprint karta je nejčastěji využívána spektrem lidí mezi 30-50 lety, kteří si zvykli na její pohodlné používání a stala se tak součástí jejich života. Potřebujete-li rychlé peníze, můžete se na ní kdykoli spolehnout – za poplatek 99 Kč jí pořídíte prakticky kdekoli a jistě oceníte i skutečnost, že se vám tato částka za její pořízení vrátí po aktivaci karty. Bezpečná půjčka je limitována 5000 Kč, ale za půl roku si tento limit můžete zvýšit a ještě více si tak používání Sprint karty užívat. Platíte s ní tím nejmodernějším způsobem – bezkontaktně, a pokud se bojíte kupříkladu placení na internetu, můžete si tuto službu snadno zablokovat.

Tiskové Zprávy