774 509 555 info@press-media.cz

Kreditní karta Sprint novinka pro náročné

Kreditní karta Sprint novinka pro náročné

Kreditní karty umožňují neustálou finanční rezervu, a pokud jsme alespoň trochu finančně gramotní, dají se při správném použití efektivně minimalizovat její náklady. Kreditních karet je na českém finančním trhu poměrně dost, ale jen jedna, je mezi nimi perlou. Je to kreditní karta SPRINT, která je výhodná k okamžitému nákupu ve chvílích, kdy nemáme k dispozici dostatek hotovosti na účtu.

Kreditní karta Sprint součást našeho života

Určitě už se mnohým z nás stalo, že na kreditní kartě není dostatek hotovosti. Na páse vyskládané potraviny a za námi na kilometr dlouhá fronta. Jak elegantně vybruslit ze situace? Použijte kreditní kartu, která vás nenechá v nesnázích.

tiskové zprávy tiskove-zpravy.eu

Možná, že vám zmrznul úsměv rovnou u bankomatu, to je okamžik menšího trapasu. Ať je to, jak je to, jedná se vždy o nepříjemnou situaci. Kreditní karta Sprint nedovolí, abyste se zasekli v mrtvém bodě a bědovali, co si počít, když máte týden před výplatou. Šikovná a kreditní karta vám dokáže vytrhnout momentální finanční třísku a to bezbolestně.

Kreditní karta Sprint, splní vaše sny

Splňuje vše, co byste ani ve snu od kreditní karty neočekávali. Je bezkontaktní, vysoce bezpečná a variabilní. Snoubí v sobě výhody kreditní karty a rovněž hotovostního úvěru. Získat jí můžete na nádraží, poště, supermarketu. Pokud vám vystačí finanční rezerva, do 5 tisíc pak neváhejte využít této kreditní karty. Nejběžněji využívanou je mezi lidmi v rozmezí od 30 až do 50 let. Při vyřízení zaplatíte pouze 99kč, které se vám však opět vrátí, jakmile kartu aktivujete a začnete používat. Další radost vám přinese i fakt, že nabízí dvacetidenní bezúročné období od dodání výpisu a bonusy za její používání. Po půl roce používání karty je možné limit i navýšit.

Tiskové Zprávy
  • 1.4K
    Shares