774 509 555 info@press-media.cz

Sháníte ubytování pro školy v přírodě? Přijeďte na Benecko

Sehnat odpovídající ubytování pro školy v přírodě se stává pro mnohé zřizovatele školských zařízení noční můrou. Ubytování na přívětivém místě s personálem, který se z kupy děti takzvaně nezblázní, naopak aktivně participuje na hlídání a výchově – to jsou kritéria, jež málokterý hotel pro děti a jejich vychovatele splňuje. Připočteme-li k tomu perfektní skladbu dětských jídelníčků, které zachutnají i strávníkům se speciálními dietetickými požadavky, a dispoziční uspořádání hotelu, herní a sportovní možnosti – máte ideální podmínky pro pobyt svěřených dětí na čerstvém vzduchu.

Hotel ProFamily TOP nabízí ubytování pro školy

Ubytování pro školy v Hotelu ProFamily PRO není jen o pouhém bydlení v překrásném prostředí. V okolí se nachází dostatek nabídek ke sportovnímu vyžití v jakémkoliv ročním období. Koupání v létě, vyjížďky na koních na podzim, bobování, lyžování, snowboarding a běžky v zimě, turistika na jaře jsou dalšími z lákadel, která předurčují zvolit si pobyt na Benecku v nadmořské výšce 900 metrů nad mořem jako svou cílovou zastávku.

Pozitivně laděný hotel pro rodiny s dětmi

Najít spolehlivý hotel pro rodiny s dětmi, kde se poskytuje stoprocentní péče dětem i jejich rodičům, aby člověk pohledal jak pověstnou jehlu v kupce sena. Rodiče, kteří mají více dětí a musejí se třeba věnovat nejmenším batolatům, hledají ubytování, kde se skvěle vydovádí i jejich starší děti. Dětské hřiště, trampolíny, pískoviště, houpačky, dětský koutek zabaví nejmenší caparty i školáky tak, že na pobyt v horském hotelu nikdy nezapomenou. Možná si zde najdou i nové kamarády a rodiče si v pohodě užijí chvilku klidu pro sebe v překrásném dovolenkovém prostředí. Posezení u sklenky vína či piva a výtečných pochutin z grilu jsou lákadlem, kterým si upachtění rodiče můžou zpestřit svůj rodinný život.  

Tiskové Zprávy