774 509 555 info@press-media.cz

Předokenní rolety Velux si nemůžeme vynachválit

Naše rodina již dva roky žije v domě, který je nedaleko centra města. Ač jsme si při stavbě mylně mysleli, že hluk z okolí nám bude odepřen, opak byl pravdou. Nevšední večírky, které doprovází bujaré veselí pod okny našeho domu, jsou téměř na denním pořádku. Dokonce v současné době bojuje naše satelitní městečko se zvýšenou kriminalitou, která našemu klidnému spaní v našem vytouženém domě příliš nepřispívá. Kromě těchto problémů nás také trápí i ty ekonomické, které mají na svědomí nevšedně velké úniky tepla, které již nevíme, jakým způsobem řešit. V létě se naopak v domě, ve kterém zatím není klimatizace, dá jen těžko přežít, díky nadměrnému přehřátí celého domu. Na radu mé kamarádky, jsme si ovšem před nedávnem pořídili předokenní rolety Velux, které si já, ani moje rodina nemůžeme vynachválit. Zimu jsme s nimi přečkali, k naší nevíře bez zbytečných úniků tepla a letní sezóna pro nás začala rovněž příznivě, jelikož až již pár téměř letních dnů proběhlo, náš dům to nijak nezaskočilo.

Předokenní roleta Velux SSL solar byla snem mého muže

Právě s letními nepříjemnými podmínkami v domě, se můj muž jen těžko smiřoval. Při konstrukci domu si totiž myslel, že na nic nezapomněl a že žití v novostavbě bude jen růžové. Opak byl bohužel pravdou a v létě dům trpěl na přehřívání se. Téměř se v něm nedalo žít. To ovšem vyřešila předokenní roleta Velux SSL solar, která je na solární pohon, což můj muž kvituje a což byl také důvod, že právě tuto roletu která odráží až 95% slunečních paprsků, musí mít. V létě tak sluníčko v naší domácnosti má dveře naprosto zavřené. V létě se tak spíše než z domu vytrácíme, v domě scházíme a chladíme se.

Předokenní roleta Velux SML

Kamarádka, která mi vnukla myšlenku, že předokenní roleta Velux SML je velmi praktickým řešením pro domácnost, sama doma má tento typ rolet a je s nimi stejně tak jako nyní já, velmi spokojená. Tyto rolety jsou na elektrický nikoliv solární pohon, ovšem svou funkci plní naprosto stejně, jen s tímto nepatrným rozdílem. Hluk ani vnější klimatické podmínky nám tak již neříkají pane, naštěstí.

Tiskové Zprávy