774 509 555 info@press-media.cz

Reklamní předměty zažívají prudký vzestup

V roce 2016 se české ekonomice velmi dařilo a spolu s tím se stále více firem snaží uplatnit na trhu. Ne vždy to je jednoduché, proto se společnosti obrací na specialisty s žádostí o radu. Volba často padne na reklamní předměty jako jeden z možných nástrojů pro podporu prodeje.

Reklamní předměty zná každý člověk. Počínaje jednoduchými reklamními propiskami, které měl každý z nás někdy v ruce, přes reklamní textil, typicky trika. Nově jsou však na vzestupu i jiné druhy předmětů, do kterých by to před několika lety řekl málokdo.

Reklamní předměty

Reklamní předměty a trendy

Reklamní předměty v roce 2016 zásadně ovlivnily reflexní prvky a powerbanky. Zatímco obliba prvně jmenovaného vzrostla díky nařízení vlády a hrozbě pokut, druhé má čistě pragmatický význam. Stále více aplikací pro mobilní telefony je energeticky velmi náročná, zatímco vlastní kapacita baterií těchto zařízení stagnuje. Je tedy pravděpodobné, že i v roce 2017 budou powerbanky velmi oblíbený reklamní předmět.

Novinky pro rok 2017

V roce 2017 se dále očekává růst reklamních předmětů souvisejících s elektronikou a gadgety. Již nyní si společnost může nechat potisknout a zákazníkům či zaměstnancům rozdat 3D brýle, nově to jsou i brýle s integrovanou kamerou, které snadno zachytí exotickou dovolenou či důležité jednání.

Hlavním hitem však nadále zůstanou reklamní propisky a tužky. Je to především díky jejich nízké ceně, která při objednávce vysokého počtu může klesnout i k jedné koruně za kus. V tomto směru jsou jednoduché psací potřeby bezkonkurenční, žádný jiný reklamní předměty nenabízí tak vysoký poměr užitné hodnoty a nízké ceny.

Ať se již rozhodnete pro zákazníky či zaměstnance vyrobit trendy reklamní předměty, nebo dáte přednost klasice, specialisté z reklamní agentury Propaq vám rádi pomohou s výběrem.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Profolio

Zprávycz.cz

OnlinePraha

Tiskové Zprávy