774 509 555 info@press-media.cz

Klimatizace Praha

Mnozí lidé si dnes již nedokáží představit svůj život bez klimatizace. V letních měsících nám příjemně ochlazuje prostory v bytech či kancelářích. Kromě toho je také výkonným tepelným čerpadlem, které nám ušetří nemalé finanční prostředky. Její použití uleví lidem s dýchacími potížemi především alergikům a astmatikům. Široký výběr klimatizací předních světových výrobců nabízí firma Klimatizace Praha. V její nabídce najdeme značky LG, Toshiba, Haier, Acond, Samsung, Panasonic, Midea, Mitsubishi, Fuji a Daikin. Firma se zabývá také montáží včetně klimatizací jiných výrobců. Výrobky si lze objednat na internetových stránkách www.klimatizace-lg-toshiba.cz. Více informací lze získat na telefonu 773 913 687 nebo na e – mailové adrese info@klimatizace-lg-toshiba.cz.

Klimatizace

Montáž klimatizací

Firma Klimatizace Praha provádí montáž klimatizací nejen na území našeho hlavního města, ale také v jeho okolí. Můžeme se na její zaměstnance obrátit s žádostí  jak telefonicky, tak prostřednictvím elektronické pošty. Pracovníci firmy si pak s námi domluví termín návštěvy technika, který s námi probere všechny možnosti montáže a vyměří prostory. Poté nám bude zaslána cenová nabídka. Pokud bude pro nás přijatelná, dohodne se termín samotné montáže. V tu chvíli platíme zálohu ve výši 50 %. Technik pak přijde nainstalovat klimatizaci. Po ní zkontroluje všechny její funkce a seznámí nás s obsluhou. Až teprve pak doplácíme zbytek ceny. Tím však služby firmy Klimatizace Praha nekončí. Zanesou nás do své databáze a pravidelně budou provádět záruční servisní prohlídky.

Servis

Firma Klimatizace Praha se nám postará rovněž o servis. Provádí záruční, preventivní i pozáruční prohlídky. Pravidelné kontroly nám zajistí delší životnost klimatizace, její správný chod a současně zabraňuje vzniku plísní.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Finlist.cz

40plus.cz

Naše-domy.cz

 

Tiskové Zprávy